Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már nem szedem a Clostit...

Ha már nem szedem a Clostit meddig hat még a méhnyálkahártyára?

Figyelt kérdés
3 hónapig szedtem, ebben a hónapban már nem és 14.napon 5mm a méhnyálkahártya, ami kevés, hiába szedtem végig E vitamint nem segitett.

2018. jan. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi e vitamint szedtel?:/

Nekem csak a napi 500mg segitett 26.cnapig kellett azt szednem+ progeszteront

Igyis csak 9mm lett de az mar jo!


Amugy allitolag max 90napig van nyújtott hatása. De nem olyan intenzív.

Sztem az elso mentes honapban intenzivebb meg es utana nem. Mert nekem ugy volt, h 2.kúra sikerült. De az a baba hamar elment. Es kovetlezo ciklusban sikerult ujra.

2018. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

3 hónapig szedtem, nem jött össze a baba. Ez útán 3 hónap szünetet mondott a doki utána kezdtünk volna meddőségiben inszemmel.

Most a második closti utáni ciklusban úgy néz ki sikerült. Ma nézett a doki és 8mm a nyálkahártya és 235 a hcg. Ma vagyok pont 4-hetes. Még nem tudni minden rendben van e, de nem kell úgy látszik olyan vastag nyálkahártya. :)

2018. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Napi 400mgot szedtem/szedek
2018. jan. 23. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés. Kislányom 5 mm-be ágyazódott bele, most a második baba meg 7 mm-be.
2018. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem keves, nekem 4mm volt repedes napjan.

4+3hetesen 9,5mm

2018. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!