Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy az elsö próbálko...

Normális hogy az elsö próbálkozós hónapunkban csak a teherbeesésen jár az agyam?

Figyelt kérdés

Még csak most álltunk neki próbálkozni fog.gátló után de már ezen pörgök. Számolgatom mikor lehet Ovum, mikor kelle nem megjönni ha 28 napos lesz a cikluson stb stb stb..


Ti is így voltatok? Kérlek ne nézzetek dilinyósnak miatta.



#terhesség #próba #elsö hónap
2018. jan. 23. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Normális.:) Mi 17 hónapja próbálkozunk,de eléggé kezd elfogyni a remény.
2018. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A remeny sose fogy el.ne add fel
2018. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Èn is nagyon rástresszeltem a dologra már az elejètől. Folyton figyeltem a ciklusom, számoltam a napokat, hogy mikor van peteèrès, Meg ovu teszt. Állandóan csak a babán járt az eszem. Nekünk nem is jött össze egèszen addig, amíg "abba nem hagytuk a próbálkozást". Aztán csak úgy együtt voltunk mikor kedvünk volt hozzá ès rögtön összejött. 1 èvig próbálkoztunk egyèbkènt. Aztán költözès előtt álltunk ès úgy voltunk vele , hogy felfüggesztjük a baba projektet. Majd költözès után folytatjuk. Ez volt februárba, márciusba meg már pozitív tesztem volt. Most meg itt szuszog rajtam a 3 hónapos kislányom :)
2018. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük a párommal, hogy nem izguljuk túl a dolgot. Na most ez olyan jól sikerült, hogy onnantól, hogy a legkisebb esélye (értsd: 1-2%) megvolt a korai tesztnek kimutatni, én már bőszen tesztelgettem 😂😂 Nem tudom hány ezer forintot dobtam ki az ablakon, de az első honapban teherbe is estem ❤ Hiába vártam, mégse akartam hinni a szememnek amikor tényleg megláttam az első halovány vonalat.
2018. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ohh de jó ezt olvasni. örülök hogy összejött mindenkinek a baba aki akarta. Én úgy vagyok vele hogy a pozitív gondolkodással bevonzom majd :) Csak legyen igazam :D :D
2018. jan. 24. 15:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Módjuk én az ovilaciot nem követtem és nem ahhoz igazodtunk. Gyönyörűeket szeretkeztünk, amikor kedvünk volt, ebben semmi stresszelés nem volt :)
2018. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült?


Én is ilyen voltam, első két hónapban betábláztam, hogy mikor kell csinálnunk, kétnaponta, stb (persze egyikőnknek sem volt túl nagy gond ez... :D), és persze nem jött. Harmadik hónapban rákszűrésen a doki azt mondta, hogy ebben a hónapban biztos nem lesz, mivel kicsik a tüszőim. Szóval abbahagytam a rágörcsölést, csak élveztük az életet, söröztünk, boroztunk, stb. Erre nem összejött abban a hónapban? :D Szóval tényleg igaz az, hogy ha nem görcsölsz, akkor jön.

2019. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!