Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés Clostyval, majd...

Teherbeesés Clostyval, majd vetélés. Következő terhesség hogy alakult? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Októberben clostit szedtem, teherbeesés elősegítésre. A gyógyszer hatásos volt, teherbeestem, de sajnos spontán vetélés következett be.

A kérdésem, hogy aki hasonlóan járt, a következő teherbeeséshez is kellett closti? Vagy sikerült "simán" a baba? Ha sikerült, kb mennyivel vetélés után?


Köszönöm ha válaszoltok!



2018. jan. 23. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Utana siman sikerult a baba,fel evvel, de 5hetesen elment, majd ujra kb fel evre ujra sikerült, es o megmaradt, de neki pedig fejlodesi rendellenessége volt :( Attol fugg, hogy kell e a closti, hogy van e peteeresed. Ha van nélküle is siman összejohet, ez csak rasegites. Sok sikert! Mielobbi babazast:)
2018. jan. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elso kura sikerult nekunk, de 6 hetesen elhalt es spontan elveteltem.

1 ciklust kellett kihagyni , vedekezni kellett. 2.ciklusban mar nem vedekeztunk es nem kaptam clostit még, de sikerült :)

Barnázgattam. 7.hétig kb azota semmi baj.:)

33hkm

2018. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!