Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segíti az E vitamin a teherbee...

Segíti az E vitamin a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdés hangzott már el itt ebben a kategóriában de szeretnék tisztán látni.

Sok hónap próbálkozás után, most próbálom vitaminokkal segíteni a teherbeesést.

Ha E vitamint, magnéziumot, multivitamint szedek segíthet valamennyire?

páromnak is kellene szedni, vagy csak nekem, ha semmilyen orvosi problémánk nincsen?

Voltunk kivizsgáláson, negativak lettek az eredmények.

tehát ha szedem a vitaminokat, ovulációs tesztekkel nézem a peteérésem, nagyobb az esély rá hogy össze jöjjön? Volt már valaki akinél bejött az ilyen fajta "rásegítés" vagy az egész nem ér semmit és csak a magzat védelmére van? Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 24. 12:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mi ennek a hónapnak az elején kezdtük el szedni de nagyon bizakodom, azt mondta szedi velem ha ettől jobban érzem magam, és igen. :) remélem hogy nem hiába, bármit megtennék hogy sikerüljön, csak a lombikot szeretném elkerülni.
2018. jan. 29. 11:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült ezt vele megbeszélni. :)

Sajnos a férfiak nem fogják fel ennek súlyát, ha nekünk nőknek megint megjön a menstruáció. Ők egynap alatt elfelejtik, bennünk meg millió kérdés merül fel, és nálunk nem egy napig tart ez az elmélkedős, szomorú nap. Én egészen ovuig gondolkodom azon, mit rontottam el, mit kell másképp csinálni. Ovu után a reménykedés jön... szóval nekünk nagyobb a teher, mert bennünk történik a folyamat és ezt nekik is meg kell érteni. Szerintem a lombiknál jön el a megértés, felfogják mennyi minden kell ehhez, mennyi minden történik. Bocsi, csak kicsit elmerengtem ezen. :)

2018. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy ő másképp fogja fel, azt mondta nem, csak valamelyikünknek erősnek kell maradni és természetes hogy a férfi lesz az. Abban viszont igazad van hogy ez a folyamat bennünk megy végbe, valahogy ugy gondoljuk szerintem, hogy nekünk nagyobb befolyással kell lennünk a dologra, vagy valami ilyesmi. De az fix hogy nekik ebben ugyan olyan nagy szerepük van, ami alol nem lehet kibujni.
2018. jan. 31. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!