Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó esélyem van a...

Szerintetek jó esélyem van a beágyazódásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leírom a kis történetemet. Tavaly augusztusban pcos-t állapítottak meg nálam. Augusztus végén volt menzeszem, aztán november 22én, decemberbe kimaradt, múlthét csütörtökön voltam orvosnál aki azt mondta javuló tendenciám van szerencsére, vártam most 22én is a menzimet, vasárnap este észre vettem hogy nagyon melegem van, azt hittem csak a szoba lett túlfűtve de nem, a férjemnek abszolút nem volt melege, sőt inkább fázott. Hétfőn aztán ugye 22én délutàn rózsaszin pecsételésre lettem figyelmes de már egész nap éreztem görcsölést fejfájást, és csak a bal oldalt inkább szurkálódást, az alap hőm 36 de akkor 36,5 volt. Tegnap már kevésbé volt ez a rózsaszín dolog de reggel 6kor arra keltem h a bal oldalon nagyon szurkálódok és nem birok fekudni és aludni. A hőm màr 36,8 volt. Valamint a fejem továbbra is fájdogált. Ami megint szemet szúrt mégjobban hogy olvasgattunk és láttuk hogy ilyenkor a pulzus is megnő, kiváncsiságból vérnyomast mértem és 113 volt a pulzus délután. Ez estére is 93ra ment vissza. A vérnyomásom pedig alacsony 109. Ma reggel is 93 volt a pulzus es 107es vérnyomás. Jó esély van a beágyazódásra szerintetek? 15-e körül volt pete érésem, de az én esetembe ezt nehéz kiszámolni.
2018. jan. 24. 13:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen oda fogok erre figyelni :) de nem adom fel azèrt és bizakodunk is :) 3 napja szépen tartom a 36,8as hőmet is! De egy orvost is felkeresek minél előbb :)) igaz a nődokim is nőgyógyász és endokrinológus is egyben.
2018. jan. 24. 21:30
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegnaptól kremes folyasom lett ( bocsi a kifejezésért ) .. a pulzusom vissza ment.. a vernyomasom alacsony, a hőm viszont még mindig 36,8. :) bizakodunk nagyon!! :) olvastam hogy valakinek így alakult terhességnél, valakinek szárazság. Tegnap este tompa fájdalom a méhemnél is, a bal oldalt szintén meg most úgy sugárzott végig, alig birtam aludni megint. Kiváncsi leszek.
2018. jan. 26. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!