Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már ketten mondták, hogy...

Már ketten mondták, hogy gyanús, hogy terhes lehetek. Tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval...A menstruációm 26-27 napra szokott megjönni, 5 napig tart, normális. Általános folyásom is normális. Az utolsó mensim első napja január 3.-a volt. Gumival szoktunk védekezni, de volt, hogy elfogyott és nem bírt magával a párom, akkor megszakítással történt. Úgy egy hete egyik éjjel elég rosszul voltam, akkor egyszer hánytam is, de ennyi. Másnap a frissen főtt kávé szagától is majdnem kidobtam a taccsot. Alapból sokat alszom, így abban nem látok érdemi változást, kívánósság is alapból megvan pici korom óta, főleg a csoki irányában. Sokszor van hányingerem, és a szokásos mensi előtti gyilkos mellfeszülés is elmaradt, de van egy ilyen mindjárt megjön érzésem. Hétfőn kellene egyébként. Szerintetek?

2018. jan. 27. 15:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még nem, a mai napot biztos végig várom, lehet a holnapot is. A mellem fáj picit, ma kellene megjönnie...
2018. jan. 29. 13:55
 12/13 anonim válasza:
Miért ne lehetne tünete korai terhességnél?! Ami a könyvekben van nem szent írás! Nem vagyunk egyformák... 5 hetesen reggelente úgy hánytam , hogy öröm volt hallgatni .
2018. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem végül megjött, pont aznap mikor teszteltem volna már, de nem baj, máskor még jó szolgálatot tehet ez a teszt.
2018. febr. 2. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!