Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet mérvadó a...

Mennyire lehet mérvadó a testhőmérséklet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elvileg 22én volt beágyazódásom, előtte való nap a hőm már felment 36,7-re aztán 22én vissza esett 36,5-re majd azóta is tartottam tegnapig a 36,7-8at és ma 36,6 de ennek ellenére a hőingákat ugyanúgy érzem. Úgy érzem magam mint a változó korban lévő nők ( banyaláz ) hogy 10 másodpercig úgy érzem mintha lángolnék, de mivel még csak 27 vagyok így ez kizárt. Szerintetek? 1 hét múlva tesztelek. Tapasztalat valakinél?
2018. jan. 29. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 22-én volt a beágyazódás,akkor ma már simán kimutatja a teszt a tutit.Vagy peteérést akartál írni?
2018. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szóló írta! Nekem 10 dpo-n (vagyos peteérés után 10 nappal) kimutatta egyértelműen a teszt!
2018. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. Beágyazódás. Azaz remélem hogy az volt. Nagyon nehéz kiszámolnom bármit is, mert PCOS-eses vagyok. Annyit tudok, hogy ovu teszteltem január 15-én full pozitívat. Innen bizakodunk, hogy ez tényleg az volt, mert a jelek is erre utalnak, szúrkálódás, megnövekedett hő, illetve a pulzusom is az egekbe volt 3 napig. 103-113 mikor mennyi. Azért akarok jövő hétig várni mert azt mondták, hogy a beágyazódás első napjától 2 hét múlva kell tesztelni, de már sokszor én is össze zavarodok.
2018. jan. 29. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ovu után két héttel (ez lenne a mensi első napja) tesztelj. Akkor már kimutatja a teszt.

Ha 15-én volt pozitív az ovu teszt akkor 16 max 17én volt ovulációd. Vagyis holnap-holnaputánra nem várod. Szerintem tesztelhetsz is nyugodtan.

Nekem 10. dpo lett extra halvány pozitív, 12. dpo már szépen látható volt.

Drukkolok!

2018. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor valamit én elszámoltam vagy nem tudom mert ugye novemberbe pl 22-én volt meg és persze nem hittem h 28 naposak lesznek a ciklusaim pcos-ként. decemberbe kimaradt a menzi, csináltam tesztet de akkor negatív volt és most 22-e körül vártam szerintem csak a novemberihez viszonyítva és 22-én jelentkezett elsőnek ez a rózsaszín " folyás " pecsételés , kedden már csak 1-2 pötty. szerintem akkor max a hétvégéig várok.


köszönöm :)

2018. jan. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!