Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babánál mikor teherbe...

Első babánál mikor teherbe esik a nő, mikor kezd el a melle növekedni?

Figyelt kérdés
Rögtön megtermékenyülést követően (olvastam, hogy a szervezet már elkezd ekkor készülni a babára) vagy hónapokkal később hogy teherbe esett a pocakkal együtt nő a mell is? Elnézést a bugyuta kérdésért, csak nem tudom és nem találtam sehol magyarázatot hogy mikor.
2018. jan. 29. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en mellem nem nott meg nagyon terhesseg alatt. Nekem abszolut nem is fajt! Viszont szules utan...tejbeloveles utan olyan hirtelen nottek sokat, hogy teljesen megszakadt a mellemen s bor. Szules elott 85B hordtam, szoptatas alatt 90C-t (meg az is kicsi volt) Szerintem ez egyenfuggo!
2018. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor nőttek mikor a szülés utáni napokban teli lettek tejjel, terhesség alatt semmit sem változtak
2018. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Terhesség elején 75B s méretem volt ... 30.héten kezd kicsi lenni a 90C .. Már beletörődtem ,hogy szülés után még nagyobbak is lesznek :)
2018. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem pozitív teszt környékén. Még volt is aki azzal poénkodott, hogy szilikonoztattam? Mondjuk alapból D kosaras voltam. De ez nem maradt így végig.

A hasam meg csak a 20. hét környékén kezdett nőni.

Aztán szülés után a 2. Nap lövellt be a tej, az nagyon durva volt.

2018. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is sikeres után lett nagy

85D > 90F

2018. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem jóval később, második trimeszter vége kb. Az elején nagyon feszesek lettek, de nem lettek nagyobbak, csak úgy éreztem.
2018. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém semmit nem nőtt. Mondjuk alapjáraton F kosár kell... 😄 2 hónapos a babám, szoptatom.
2018. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hétig duplajara nőtt...Most vagyok 24 es csak nő...
2018. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 75A-ról lett 80B a második trimeszterig pedig nem feszült vagy fájt egyáltalán. Már most remeg a lábam ha arra gondolok hogy még nagyobb lesz tejbelövellés után. Egyrészt mert rendesen kényelmetlen, hozzászoktam a mini cicikhez másrészt mert már most vannak striáim mindkét mellemen (ez alapján a hasamon mi lesz?!). :(

Mindezt úgy hogy 24 hetesen pocak még szinte nincs és össz-vissz 1 kg-ot híztam.

2018. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

BAr még csak a 20. Hétben vagyok..

Nekem pms tünetkent mellfeszülés maradt..

Aztán a feszülést megszoktam, már nem kellemetlen..

Olyan, mint amikor tiniként nőttek a melleim, vagy amikor felszedtem néhány kilőt és duzzadtabbak..

Már a 12. Hétben nem álltak szépen a melltartóim..( sokan ilyenkor még le sem cserélik, vagy alapból rossz méretet hordanak..


Nekem 75-80 C -s volt alapból (melltartő fazontól függően, hova csatoltam a mapcsokat.


Most 80D..

Állítólag még nőni fog, ha bedurran, de nem biztos..


Egyértelműen kerekebbek, teltebbek, mindig meglepődök ha tükörbenézek.

Amúgy nem érzem...de jegyezték már meg kollégák, hogy a hasam helyett a cicimben hordom-e a gyereket (van ennyire laza kapcsolat velük, hogy poénosan beszóljanak)


Tehát nálam a pocak előtt kezdődöt...aztan meglátjuk marad-e.. Nem szeretném ha nőne, nagyon nehéz méretem van így is...a sztender ugye már a 85D lenne..ami kerületre nekem hatalmas., nem híztam, csak a kosárméretem nőtt


Egyébkent van akinek egyáltalán nem nő

2018. jan. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!