Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babánál mikor teherbe...

Első babánál mikor teherbe esik a nő, mikor kezd el a melle növekedni?

Figyelt kérdés
Rögtön megtermékenyülést követően (olvastam, hogy a szervezet már elkezd ekkor készülni a babára) vagy hónapokkal később hogy teherbe esett a pocakkal együtt nő a mell is? Elnézést a bugyuta kérdésért, csak nem tudom és nem találtam sehol magyarázatot hogy mikor.
2018. jan. 29. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem már a nem várt körül eszre vette a férjem hogy nőtt.
2018. jan. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most vagyok 6+3 és a negyedik hét közepén észrevette a párom, hogy megnőttek a melleim. Akkor nagyon feszült is, fájdogált is, feszes is volt. Mostanra normalizálódott.
2018. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 80D-ről már nőtt egy kosàrméretet, pedig még csak 6 hetes vagyok. De már kb a beágyazódástól iszonyatosan fájnak a melleim, este sem birok csak sportmelltartóban aludni.
2018. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!