Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor könnyű vagy nehéz...

Most akkor könnyű vagy nehéz teherbe esni? Mitől függ ez az egész?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy hogy lehet az hogy akik tudatosan tervezik a babát azok sokszor nagyon nehezen esnek teherbe. Pl anyukám is a tesómnál másfél évig próbálkoztak.. Pedig nem volt idős, és nem is gorcsoltek rá. Aki meg mondjuk úgy szexel hogy 'időben kiveszi' azoknál meg azonnal jön a baba.


Ti mennyi idő alatt estetek teherbe? Akik tudatosan tervezték. És akik megszakított közösülést alkalmaztak és terhesek lettek mennyi idő után?


2018. jan. 31. 07:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem tudatos volt.Az elsőnél úgy voltam,hogy úgysem jön egyből,hát tévedtem.Azonnal terhes lettem,pedig 3x voltunk együtt.

A másodiknál elterveztem,hogy mikor lenne ideális,ovu teszteltem.Persze 4 hónapig nem jött,aztán úgy voltam vele,hogy az sem katasztrófa ha nem sikerül,hiszen van már egy gyerekünk.Na,utána az 5.hónapban sikerült.

2018. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Első próbálkozós hónapban sikerült :) 23 vagyok
2018. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vártuk a babát, de nem görcsöltünk, nem hőmérőztem, nem naptár szerint szexeltünk... csak simán szerettük egymást a férjemmel, védekezés nélkül. 6 év kellett a kislányunkhoz.
2018. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még. 6 év? Az nem kevés idő, gondolom nem volt egyszerű. De gratulálok hozzá :) jó egészséget
2018. jan. 31. 11:51
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tervezett babàk.

Első 1.hónapban

Màsodik 2.hónapban

Harmadik 1.hónapban.

Ja,és 30 felett voltam minddel.

2018. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ugyanaz a partner először kb6 hónap, másodszor egyetlen egy alkalom :)

30 N

2018. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!