Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb az eselyem mint a...

Nagyobb az eselyem mint a tobbi napon?

Figyelt kérdés
Menstruacio utan 7 nappal mennyi az esely a teherbe esesre ? Mennyi ido utan teszteljek?

2018. jan. 31. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély ha nem a menzesz első napjától számoltad a 7 napot hanem az első naptól, mert akkor már a minimum a 11 napon tartasz. Ovuláció a 11 naptól a 17 napig bármikor lehetséges és természetes. Az aktustól számított 14. napon érdemes előszőr tesztelni, ha úgy érzed teherbe estél.
2018. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem hogy ha a menzesz első napjától számolt 7. napon együtt voltatok akkor lehetséges.
2018. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20.an mult el
2018. jan. 31. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:
És mikor voltatok együtt? tervezett baba?
2018. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
20.an mult el es 27.en voltunk egyutt. Kb 1 eve hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset. Igaz meg ez volt az elso probalkozasunk, de szeretnenk mar babat!:)
2018. jan. 31. 17:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljességgel lehetséges, attól függ mikor van az ovuláció. Én nagyon drukkolok hogy azok közé a szerencsés nők közé tartozz, akiknek erre nincs szükségük hogy számolgassanak és nézegessék.Azért jó tudni, ha nem sikerül elsőre, hogy mikor van az ovuláció. 10-17 napig. de akár a ciklus végén is lehet.

Mi is próbálkozunk több mint egy éve, remélem nektek össze jön :)

2018. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy most hulye kerdes lesz , kb. 13.ra nem varom , attol is keshet hogy ez volt az elso? Ez megzavarhatja a hormonokat hogy ez volt az elso alkalom hogy bennem ment el a parom ,es ha nem is sikerult de keshet a menstruaciom?
2018. jan. 31. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem épp hogy beállította állandóra az hogy elkezdtünk "próbálkozni" de lehetséges hogy a szervezet így reagál a változásokra, de az még elég messze van nem?
2018. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen , csak en mar beleeltem magam es mar muszaj volt rakerdeznem
2018. jan. 31. 17:45
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor se keseredj el, ha nem sikerül elsöre, én nagyon szorítok nektek :)
2018. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!