Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatas alatt kisteso?

Szoptatas alatt kisteso?

Figyelt kérdés
17 hos a kisfiam, szeretnenk kistesot. Nem akarom leszoktatni a cicirol, de mar eleg keveset adom neki ahoz kepest hogy rengeteget cicizett, inkabb este alvas elott es hajnalban adok neki nap kozben ritkan.Szerintetek igy nagy ra az esely hogy terhes leszek?

2018. febr. 2. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hós volt, amikor gyakori napközbeni és éjszakai szoptatás mellett megfogant a kistesó. Nem csak a szoptatástól függ.
2018. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Esély van, de hogy mennyi, senki nem fogja tudni megmondani neked
2018. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,van rá esély.
2018. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van rá esély, viszont arra is van, hogy elvetélsz, ha szoptatsz. Le kéne választani pedig.
2018. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is kistesót szeretnénk, ez az első próbálkozós hónap, kíváncsi leszek hogyan sikerül szoptatás mellett. Az enyém is már keveset kéri és csak rövid időre (kb3 perc 1 szopi napi kb 3x). De ő idősebb a tiedtől jóval.

És állítólag terhesség alatt megváltozik a tej íze és már nem nagyon fogadják el a gyerekek akkor ( anyu mesélte, ő több mint 4 évig szoptatott és még nem is tudta hogy terhes de tesóm már kiköpte hogy rossz a tej és nem is kellett neki többet :))

2018. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, utolso kivancsain varom nektek hogy sikerul, mi nekunk is ez az elso honap
2018. febr. 2. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Megírom majd, kb 2 hét múlva kelle megjönnie
2018. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nekem sajnos megjött :(

Sokat voltunk együtt, a tesó havi 1 alkalomból sikerült, szerintem a szoptatás miatt lehet.

Arra jutottunk, most még megpróbáljuk, de ha nem sikerül ebben a hónapban, elnapoljuk a témát, amíg már egyáltalán nem szoptatok. Nálatok mi a helyzet?

2018. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja... És engem pontoztok le. Holott tény, amit írtam...
2018. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz milyen "tény"?? Igen esély van mindenre, hogy nem esik teherbe, hogy teherbe esik valaki és elvetél vagy hogy sikerül is kihordani! De ezt nem csak a szoptatás befolyásolja ezek közül bármelyik előfordul nem szoptató nőnél is! És igenis van olyan is aki szoptat egész terhesség alatt is és nem lesz baj!
2018. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!