Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom 32 éves, együtt élünk,...

Párom 32 éves, együtt élünk, legtöbbet velünk van az 5 éves lánya is. Volt már egy ezelőtti felesége, vele szetmentek ahogy megszületett a baba. Én 21 éves vagyok és terhes, de tudom hogy nem áll készen egy gyerekre. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Felhozná az anyagi helyzetet, pedig ő is keres és a szüleim is tudnának segíteni. Nem akarom elvetetni ezt a kisbabát. Együtt élünk, minden rendben van, de felek hogy rámenne erre a kapcsolatra ez az egész. Mi lesz ha azt mondja h hat pedig neki nem kell megegy gyerek? Pedig tervez velem csak pár év múlva szeretne babát.

2018. febr. 2. 14:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, ettől még a vallásokkal ÁLTALÁBAN megvan az a generikus probléma, hogy tekintélyelvűségre, feltétlen engedelmességre, a hierarchikus viszonyok elfogadására szocializálnak. És ezzel nem a vallásos embereket kritizálom, hanem a vallásokat magukat.
2018. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Az előzőeknek:

Ti nagyon bekeveredtetek a vallásba. Itt Isten volt megemlitve aki alapbol egy szereto Isten es semmi koze a vallasokhoz es sajna a keresztenyseg is csak 1 vallassa kezdett alakulni.

A lenyeg mindig van megoldas.

Fel a fejjel kerdezo en inkabb arra biztatnalak h tartsd meg a babat. A kapcsolatotok nem 1baba miatt marad vagy megy tonkre.

Ne felj, magadra gondolj leginkabb.

Udv

2018. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis ne felj megtartani.
2018. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%
" A kapcsolatotok nem 1baba miatt marad vagy megy tonkre. " - hát, a mienk kifejezetten amiatt ment tönkre anno... de mindegy...
2018. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
40%
Az abortusz megítélése vagy feldolgozása azért erősen összekapcsolódik az önismerettel és ezen belül, hogy az ember úgy tartja, hogy csak anyag vagy létezik a lélek is. Az irányításról meg más szempontból: Hogy az élete (és másoké) véletlen vagy egy terv része. Szerintem a legtöbb ember a "majd úgyis meglátjuk" véleményen van, de azért nem árt az életben legalább az ilyen helyzetekben kicsit tudatosabban és őszintébben átgondolni, bevallani magunknak, mik is az elveink vagy a hitünk. Persze nagy a szocializáció hatalma (egy nem vallásos családban is), de végső soron szabad akarat van, felnőttként már nem kenhető másra, kinek a tanácsára hallgatunk. És ilyenkor sajnos fel kell nőni.
2018. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Elmondtad a párodnak? Hogy fogadta?
2018. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Elmondtam, nem tudjuk még sajnos hogy mi legyen. Azt mondta mellettem áll de ne csak az én életemet nézzem.
2018. febr. 16. 22:23
 28/28 anonim ***** válasza:
Bár elég régi kérdés, de mi lett végül, kérdező? Megtartottad? Abortusz? Együtt maradtatok? Szüleiddel beszéltél?
2022. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!