Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettenetesen félek? Szerintetek?

Rettenetesen félek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Pontosan egy hete volt egy kis védekezési baleset, kevesebb mint 10 órával már bevettem az esemény utáni tabletát (nem vagyok benne biztos, hogy szükség volt rá) de a biztonság kedvéért! ElleOne

Szerdán kellett volna megjönnie, de nem jött meg...

Már egy hete se éjjelem se nappalom, annyira félek

Tapasztalatok, tudom mindenkinél másképpen hat,de légyszi segítsetek! Köszönöm 26L


2018. febr. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyorsan bevetted, így jó eséllyel nem lesz gond. Bezavarhat a gyógyszer. Amikor a balesettől eltelt 2-2,5 hét, és továbbra sem jön meg, azért csinálj egy tesztet. De szerintem valószínűbb, hogy a gyógyszer kavart be.
2018. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabi akkora adag hormon, hogy összevissza zavarja a ciklust...
2018. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csináltam egy tesztet, negatív lett, demég mindig nem vagyok teljesen nyugodt.. majd ha megjön!

Soha nem akarok még egyszer ilyyen helyzetbe kerülni

2018. febr. 2. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hete volt a "baleset" akkor még tök fölösleges volt tesztet csinálni. Majd 1 vagy inkább 2 hét múlva. De mivel időben bevetted a tablettát nem kell ennyire izgulni.
2018. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gondolom 72 órás tabletta volt,amit te 10 óra után bevettél. Akkor miért izgulsz? kisöpör az mindent..

A ciklusod meg hónapokig elcseszi

2018. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem 72 órás volt, hanem 5 napos! Azért mert sokat várakozik az ember már minden az eszébe jut!

De úgy tűnik minden rendben!

2018. febr. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!