Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még aki a héten nem várja?

Van még aki a héten nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem 3 nap mulva nem esedékes
2018. febr. 5. 13:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én a 2-sel járok teljesen egy cipőben, csak nekünk az első baba lesz.:) Mellfeszülés, hasszurka, kevés fehér folyás, a szokásos. Azzal különbséggel, hogy most jobban feszül, fáj a mellem mint menstruáció előtt szokott(ha szokott) és előbb is kezdődött. Remélem baba lesz, mert eddig még ilyet nem éreztem. Szeretném, ha nem csak “hűhó” lenne. Szurkolok nektek is!!;)
2018. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom, de már reménykedni sem merek,mert elegem van már a csalódásokból.
2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 4nap múlva nem kène megjönnie. 10hónapja próbálkozunk. Holnap csinálok egy tesztet, első gyerkőcnèl ilyenkor már pozitív volt. Mellem feszül, hőm 37°C volt ma. Remèlem holnap pozitív tesztet tudok mutatni. Drukkolok mindenkinek! M
2018. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Kedve 1 remélem mihamarabb sikerül nektek
2018. febr. 5. 21:04
 15/28 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok mindenkinek!és köszönöm hogy irtatok a kérdésemhez
2018. febr. 5. 21:07
 16/28 A kérdező kommentje:
Kedves 13 irj ha tudsz valamit. nagyon drukkolok
2018. febr. 5. 21:08
 17/28 A kérdező kommentje:
Kedves 12 én is úgy vagyok mint te. Múlt hónapban volt egy kis hormonzavarom késet a menstruációm és mióta próbálkozunk elsőnek késett és nagyon beleéltem magam és gondolhatod mekkora volt a csalódás.szóval azúta nem nagyon figyeltem oda csak most hogy nem soká itt a menstruációm ideje.kitartást neked
2018. febr. 5. 21:21
 18/28 anonim válasza:
Nekem ez a 3. Napja hogy kesik negativ teszt, semmit nem erzek.Annyi hogy reggel a koldokom latt szurkalt tegnap es ennyi.Kivancsi vagyok mi sul ki belole:)Szoritok csajok mindenkinek!
2018. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11-s vagyok. Most teszteltem, mert már annyira feszülnek a melleim, hogy nem bírtam várni. Már a tesztel is álmodtam. Gondoltam ha - ha + nekem tudnom kell! Halvány + lett!:) Legközelebb Valentin napon teszteltek, férjem azt fogja kapni. Remélem addig nem történik semmi. Továbbra is szurkolok nektek is!!!<3
2018. febr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

2- es vagyok.

11- es nekem is anno a mellfeszülés volt az egyik jel.Annyira fájt,hogy nem tudtam aludni hason.Gratulálok a +- hoz.Biztos jó erő lesz legközekebb.

2018. febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!