Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma Negatív facelle teszt a 13...

Ma Negatív facelle teszt a 13 dpo-n. Hétfőre nem várom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Átlag 16 napos szokott lenni a luteális szakasz.


Január 27-én éreztem az ovulációs fájdalmat.


Szerintetek van jelentősége a luteális szakasz hosszának tesztelés szempontjából?


13 dpo-n már egy facelle teszt legalább halványan mutatná ha lenne baba, nem?



2018. febr. 9. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Péntek van, hétfőre nem varod...
2018. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elottem szolo is irta... Pentek van.... Pentek.......... Tesztelj hetfon ha nem jon meg
2018. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudjuk h péntek van,tudjuk.... 😂


De feltettem még 2 kérdést, ami a lényeg lenne...

2018. febr. 9. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Arra akarnak célozni, hogy majd hétfőn kérdezgess, ha hétfőn is negatív a teszted!

Nem tudom miért nem lehet megvárni, hogy megjön-e egyáltalán?? (tudom előadod mindjárta szívszoító történetet, hogy neked muszáj tudnod, mert vetélés, gyógyszer blabla)

Felesleges köröktől kímélnéd magad! De te dolgod, csináld így!

2018. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

A teszt általában késés után mutat pozitívat, ha fennáll terhesség.

A luteális szakasz végével kezdődik a következő vérzés, a következő ciklus, tehát, amíg nem telt le, nem tudhatod, hogy késik-e már. Ebből a szempontból van jelentősége a luteális szakasz hosszának.

egyébként honnan tudod, hogy 16 nap, a 14 helyett?

mert pl ha valakinek 30 napos a ciklusa, akkor az ovuláció tolódik el, és ugyan úgy 14 napos a luteális szakasz.

2018. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Dehogy, a mai tesztek már simán mutatják késés előtt is! Ritkább,akinek később. De azért van sok olyan is!

5.terhességem, van tapasztalatom. Nekem ilyen volt 13 dpon a facelle:


[link]

Már 10.dpon is pozitív volt. Drukkolok, azért lehet az még pozitív. A luteális fázis hossza meg mindegy igazából!

2018. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Viszont az, hogy 27-én éreztél ovus fájdalmat, nem jelenti azt, hogy meg is repedt aznap a tüsző. Lehet, csak két nap múlva! :) Akkor úgy csak 11 dpo lenne! Várj két napot, ha nem jpn meg ,ismételj! Drukkolok!
2018. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 momoka 2002 ***** válasza:
Altalaban 14 napos a lutealis szakasz es ha kesik a menzi a peteeres volt kesobb. Ha netan vezetsz hogorbet tuti lenne a dolog. En altalaban nemvart elott 1 nappal tesztelek. A 10-es erzekenysegu teszten halvany csik volt legutobb. Ha elotte 1 nappal nincs semilyen csik mindig megjott.Amig nem jon meg van remeny. Szoritok.
2018. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!