Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pontosan azon a napon...

Ha pontosan azon a napon voltam együtt a barátommal, amelyik nap reggelén véget ért a menstruációm, teherbe lehet esni? És mekkora ennek az esélye? 28 napos ciklusaim vannak!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Átlagosan 5- 6 napos a menzeszem.

Tegnap reggel múlt el nekem, és este együtt voltam a barátommal, aki belém élvezett, mondván, ebben az időszakban még lehetetlen a megtérmékenyítes, hiszen ma ért véget a menstruációm, így biológiailag lehetetlen és kész...

Azt szeretném kérdezni, hogy ez MENNYIRE MEGBÍZHATÓ állítás?

Félre értés ne essék, nem, nem vagyok gyerekellenes, én is szeretnék majd gyereket, DE jelenleg Iskolába járok, anyagilag sem vagyok független, nem igazán jönne jól most egy váratlan terhesség, bár sokan írták máshol is, hogy a menzesz alatt és után pár nappal még nem is lehet teherbe esni..



2018. febr. 11. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, akkor nem engeded, hogy beléd élvezzen. Semmikor, semmilyen szín alatt. Hogy aztán ne kelljen azokkal a kérdésekkel folytatni, hogy mehetsz-e abortuszra anélkül, hogy a szüleid megtudnák, meg hasonlók. Szex, beleélvezés=esély a terhességre. Még akkor is, ha bizonyos napokon kisebb az esély, akkor is ott van. Nem megengedhető módszer annak, aki tényleg nagyon nem akar gyereket. A barátoddal is közöld, hogy amennyiben így teherbe ejt, vagy az abortusz felét, vagy a gyerektartást fizetheti...döntse el, fontos-e neki ennyire a gumi nélküli szex.
2018. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bátor vagyok, de most a szerencsére bíztam végül. Nem vettem be utólag tablettát, viszont naptár szerint 5-én kellene majd megjonnie, azaz, 3 nap múlva. Szerintem nem lettem terhes, habár nem tudom, mennyire lennének tünetei 2-3 hét elteltével. Egyelőre minden rendben, nem érzem, hogy a testem bármilyen változást vagy rendkívülit produkálna.
2018. márc. 2. 18:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2019. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!