Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha végig...

Lehetek terhes, ha végig rajta volt a gumi és nem is szakadt ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal kb. 1 hónapja élünk szexuális életet (vele is vesztettem el és akkor) és rendesen védekeztünk (Durex Classicot használunk). Múlt hónapban is megjött rendesen és egyelőre nem késik (héten kell megjönnie, de pontosan nem tudom, mikor). Ma reggel viszont felkeltem és fájt a hasam (azóta is amúgy) és nagyon félek a terhességtől.. Tudom, hogy nem (csak) ez a tünete, de akkor is félek. Vagy lehet, csak a stressztől? Ilyenkor mindig izgulok, hogy "Mikor jön már meg?"... Vagy a közelgő mensi?

Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?


2018. febr. 13. 15:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazából megjött, amikor kellett, csak rástresszeltem:) De amúgy biztos vagyok benne mindig, hogy a gumi egybe van, mert ellenőrizzük közben is és amúgy is észrevennénk. A tanulság csak 1: sose stresszeljünk ilyenen, ha tudod, hogy nincs baj.
2018. febr. 27. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!