Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha meg van és úgy fekszek le...

Ha meg van és úgy fekszek le a barátommal és véletlenül belém élvez akkor mennyi az esélye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas ebben a témában. Nem olyan rég vesztettem el a szüzességemet. Nem viccből kérdezem ezt hanem kíváncsiságból.

2018. febr. 14. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Majdcsak = a nullával.
2018. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hány naposak a ciklusaid, és hány napig tart a menzesz, és mikor történik.

Pl: ha a ciklusaid 24 naposak, a menzesz 7 napig tart, és mondjuk az 5. nap vagytok együtt, akkor a peteérés és kb a 10. napon van. A spermiumok odabent 3-5 napig simán életképesek, de akár 7 napig is életben maradhatnak. Ebben az esetben a terhesség esélye magas, fiataloknál akár a 25%-ot is elérheti.

Ha a ciklusaid teszem azt 28 naposak, és a 3. nap vagytok együtt, akkor peteérés a 14. napon, a spermiumok addig nem maradnak életben, így az esély ennél a peteérés nélkül nulla. De: egy nőnek bármikor lehet rendkívüli, spontán peteérése, amivel viszont nem tudsz előre számolni... Az esély alacsony, de valós. Ha azt mondom mondom, mindössze 1-2%, az kevésnek tűnik. De ha pont Te leszel az az 1%, gondolom, nem fog vigasztalni, hogy kevés volt az esély rá...

2018. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre biológiai szempontból szinte semmi esély, vagyis ezt mondja az elmélet. A tapasztalat pedig az a baba, aki nemrég született így a rokonságban, vérzés közepén voltak egyszer együtt (azért tudom, mert az anyuka nem bírta ki, hogy ezt ne mondja el a közeli nő-rokonoknak, figyelmeztetésképp, hogy óvatosak legyenek) szóval van ilyen, ha még ritka is.
2018. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Ráértél volna még elveszíteni a szüzességed, ha ezt nem tudod..

Mi az, hogy véletlenül beléd élvez? Húzzon gumit és akkor nem élvez “véletlenül” beléd. Menstruáció alatt is, bár ilyenkor a legkevesebb az esélye, de teherbe lehet esni.

2018. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
34. Hétben vagyok😇😀😣
2018. febr. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Kb. 1-5%. De ez statisztika. Ebben benne van az is, aki 10 éve nem tud teherbeesni.

Úgyhogy azt mondom, hogy 50-50. Vagy teherbe esel, vagy nem, az esélye megvan. Ha peches vagy, simán. És akkor a pozitív teszt fölött sírva nem fog vigasztalni, hogy mekkora volt az esélye.


Menstruáció alatt amúgy is ajánlott gumit húzni, mivel nyitva a méhszáj és könnyen feljut mindenféle fertőzés. Nekem így méhgyulladást sikerült beszerezni. Inkább lettem volna terhes!

2018. febr. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ő...

Ugyanannyi mintha szándékosan menne beléd...


Pearl táblázatát statisztikának ajánlom figyelmedbe..

Ez csak statisziika..


A tapasztalat viszont az, hogy általában a fiatalok (túl fiatalok) sokkal hamarabb esnek teherbe, mint azok, akik már babát akarnak...(általában nem 20körül)


Ha jókor vagytok együtt, akkor szinte 100% ha nem akkor kevesbb....


Érdemes ezen egyáltalán agyalni?

Ha összejön a gyerek, akkor ő nem csak egy statisztika lesz a teherbeesések számához, vagy az esetleges tinianyák számához, vagy abortuszok számához, hanem egy életre meghatároző döntés az életedben (ígyis úgyis)

2018. febr. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

100% ot visszavonom.. Mert nem vettem észre,mhogy menstruáció alatt..


De hozzáteszem, hogy a nagynéném csak akkor tud teherbeesni (3. Gyerek is úgy jött össze csak)

2018. febr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Nővérem így esett teherbe, a menszesze utolsó napján, nem védekeztek.
2018. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is ismerek ilyet: aki CSAK menzesz alatt tudott teherbe esni. Máskor nem.


SZóval mondhatjuk, hogy kevés az esély, de ha nálad pont betalál, akkor ez téged nem vigasztal.


Ezért mondják, hogy aki nem akar gyereket, az VÉDEKEZZEN. MINDIG. Mert a ciklus BÁRMELYIK napján teherbe lehet esni.


Arról nem is beszélve, hogy menzesz alatt sokkal könnyebben kaphatsz el fertőzést is, ha gumi nélkül szexelsz.

2018. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!