Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha meg van és úgy fekszek le...

Ha meg van és úgy fekszek le a barátommal és véletlenül belém élvez akkor mennyi az esélye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas ebben a témában. Nem olyan rég vesztettem el a szüzességemet. Nem viccből kérdezem ezt hanem kíváncsiságból.

2018. febr. 14. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Huzzatok tényleg legközelebb gumit, a megszakításos védezekezés nem gyerekeknel való. Felnőtteknek sem, de Ti meg ész nélkül csináljátok, ha ilyeneket nem tudsz minek szexelsz?! Mert menő?!


Kicsi az esélye, de lehetsz terhes.

2018. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Így lettem 2* terhes, remélem harmadjára is sikerünk lesz :)
2018. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
egy barátnőm így lett terhes... 2 hét múlva csinálj egy tesztet
2018. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Na mindjárt kiderül, hogy csak menzesz alatt lehet teherbe esni..... hú de gyakori eseteket lehet itt olvasni...
2018. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!