Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te mikor vállalnatok a második...

Te mikor vállalnatok a második bábát?

Figyelt kérdés
Van már egy 9 hós kislányunk és már csak egy babót szeretnénk. Én 22 párom 34. 2 gyermeket szeretnénk. Ha tudjátok, hogy már csak egy babát vállalatok még, ti mikor tennétek? Nem szeretnénk se kicsi se nagy korkülönbséget, viszont így hogy már csak egy tesó lesz a lányomnak, nem tudom mikor lenne megfelelő. Aki hasonló helyzetben volt írja be a tapasztalatait. Köszönöm!
2018. febr. 15. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Amikor már majdnem betölti a 3 évet.
2018. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
En 26 leszek, es most szeretnek masodik babat majd. Van mar egy lanyom o 7 eves. Tul keson sem szeretnek szulni de elobb azert nem akartam mert ugy voltam vele eloszor az egyik gyerek legyen tul a kis baba koron. Hasfajas,bolcsodei,ovodai betegsegek. De persze kinek hogy nem kell eveket varnia mindenkinek de nekem igy konnyebb. :)
2018. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van már egy 7 évesem és most akarunk még egy gyereket.31 éves vagyok.Lehet ez már kissé nagy korkülönbség,de 5-6 éves koráig egyáltalán nem éreztem magam késznek még egy gyerek vállalására.
2018. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyermekem közel másfél éves koraig el sem tudtam volna képzelni,hogy újra terhes legyek. Úgyértem tudtam,hogy majd valamikor szeretnék kistesót,de hogy úgy szaladgáljak utána,hogy nagy a pocakm azt nem akartam. Aztán egyre többet látruk rajta,hogy kell neki a gyerek társaság. Végül sikerült úgy összehozni,hogy pont betöltötte a 3-at mire megszületett a kistesó. Imádják egymást.
2018. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően én kis korkülönbséget szeretnék a tesók között. De sajnos ez sok mindentől függ.

Ha lenne egy gazdag férjem aki eltartja a családot, akkor 1 éves gyerkőc mellett már kezdődhetne a próbálkozás bármikor.

Ha viszont az van ami most jelenleg akkor valószínű ez munkától függ majd.

2 évesen bölcsibe megy a fiam. Még 2-3 évet biztosan kellene dolgoznom, hogy újra legyen megtakarításunk és akkor kb úgy jöhetne a tesó.


Szóval ez sok mindentől függ.

2018. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

20 hónapos (de utálom így írni) volt a lányunk mikor újra teherbe estem (tervezetten), teljesen tökéletes így!


Mi sem akartunk harmadikat, a második szülésnél pedig az orvos is mondta, hogy nagyon nem kellene mégegy

2018. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3-4 ev korkulonbseggel.
2018. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
23 hónap lesz a “nagy” és a kicsi között. A 3.babát 4-5 év múlvára tervezzük. 31 évesek vagyunk.
2018. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha biztosan nem lesz 2-nél több gyerek, akkor szerintem várjatok még vele pár évet (3-6), mert később meg lehet, hogy olyan 30-hoz közeledve megint rádjön a babázhatnék, de már nem lesz rá lehetőséged. Úgyhogy jól babázd ki magad az elsővel, aztán jöhet a következő. Plusz még megspórolod magadnak az elkerülhetetlen testvér irigységet is, mert addigra az első is nagyobbacska lesz, máshogy viszonyul a kicsihez és verekedni sem fognak annyit mert akkor már nem ugyanaz a játék fogja őket érdekelni.
2018. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most várjuk a másodikat, nem egészen 21 hónap lesz köztük.
2018. febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!