Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs LH teszt...

Pozitív ovulációs LH teszt után menyni idővel?

Figyelt kérdés

4 hónap sikertelen próbálkozás után ma teszteltem előszőr pozitív LH tesztet! Rettentően boldog vagyok, bár tudom nem jelent semmi biztosat baba téren, de olyan jó érzés! 


Olvastam, hogy a pozitív LH teszt után reped meg a tüsző 2-3 nappal. Szóval ha jól értem akkor ha ma 16 órakor szuper erős pozitív lett a tesztem, akkor ha ma este hétfőn és ketten együtt leszünk akkor az úgy szuper? Olvasom, hogy 2 naponta célszerű együtt lenni, de most nagyon félek, hogy pont elkerüljük így azt a bizonyos "órát".

Ha 3 napig minden nap együtt leszünk az nem ront a helyzeten?

Köszönöm a választ! 


2018. febr. 18. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A pozitív ovu teszt után 12-36 órával reped a tüsző.

Én azt ajánlanám, hogy ma, holnap és holnapután legyetek együtt. Négy hónap még semmi, szóval nem hinném, hogy törődni kell a kétnaponta szexxel.

2018. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolják a nagyok, hogy a pozi elötti napokon és az elsö negativ napon legyetek együtt. Az én személyes tapasztalatom, hogy két napig volt pozi a tesztem és mi mind a két nap együtt voltunk éjszaka a másnapi tesztem már negativ volt akkor nem tudtunk együtt lenni de ez elég is volt mert sierült. Anyukám mindig azt mondta hogy a mensi utáni héten minden másnap és az tuti siker. akkor még nem voltak ilyen tesztek meg ilyenek. :9
2018. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi is detto. :) Tegnap előtt és tegnap volt pozi, mind a kettő nap együtt voltunk este.Ma gondolom már negatív lesz, de ma nem is tudunk már együtt lenni. Nagyon bizakodom most. :)

Mivel 24 naposak a ciklusaim, most a 14. napon volt az ovu, szóval szerintem most 26 vagy 28 napos lesz.

2018. febr. 20. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a babó?
2018. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!