Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem varja marciusban?

Ki az aki nem varja marciusban?

Figyelt kérdés
Nekem marcius elejen kellene megjonnie de remelem nem fog. Tegnap is lett pozi ovu tesztem, ma is csinalok meg. :)

2018. febr. 20. 13:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintetek ez a hő? Vasárnapra nem várom... 24es voltam.

2018. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok. ÉN Március 4 re nem várom. Nekem előbb volt ovum. [link]

Kedves utolsó, szerintem NEKED sem jól húzta be az ovud. Drukkolok mindenkinek

2018. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

Nekem amugyis 2és fél napig pozitiv volt az ovu teszt. Csüt pént meg szombat. Szombat késő du.már negativ meg vasárnap is. Akörül lehetett a tüszőrepedésem. Csüt voltam UHn akkor volt egy 19 és 18mm tüsző jobb es bal oldalt..ebből gondolom. 1-2mm nő naponta 20és22mm körül reped a tüsző. Bizom nagyon benne hogy elkaptuk!!! Drukkolok neked is kedves utolsó.

Viki voltam a hőgörbés 😊😊😊

2018. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
Nekem igy most estere olyan eros alhasi szurkalasok vannak. Pontosabban a jobb oldalon.Nekem elmeletileg 19en volt ovum. Teszt szerint.
2018. febr. 28. 22:27
 45/63 A kérdező kommentje:
Csajok! Ugye nekem 8an kellene megjonnie vagy is nem kene de a hasszuras miatt ma teszteltem! Predicator Earlyvel! Pozitiv lett!! Teszek kesobb kepet de szerintem pozitiv.
2018. márc. 1. 13:17
 46/63 anonim ***** válasza:
Gratula! Várjuk a képet!
2018. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

Jajj de jó :)

én mára nem várom, nem is jött eddig, majd szombaton tesztelek.

2018. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

Gratulalok kedves kerdezo! Most meghozztad a kedvem a tesztelesre, mert en is 8ra nem varom 😊 Nekem clearblue tesztjeim vannak egy normal es egy digitalis, fogalmam sincs ezek mennyire erzekenyek, de utana olvasok majd.

#11es voltam

2018. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
Azok is erzekenyek de nem gondoltam hogy mar most mutatni fogja. :)) Szerintem tenyleg 19.e korul lehetett ovum. Este teszek fel kepeket! Azota csinaltam egy xepil tesztet is es az is halvany pozitiv.
2018. márc. 1. 15:08
 50/63 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves kérdező. 😊😊😊

Nekem most le ment 36.8ra a hòm de meg mindig a coveline felett van. Remelem jobban nem akar esni. Hajnalban mikor vegezgem a munkaval olyan hányingerem volt.. szurkalt a jobb cickom de csak az. Meg a hasam is gorcsolt kozben picit szurt is. Most meg neki alltam kicsit takaritani hogy felkeltem es lekellett ülnöm mert ugy elkezdett szúrni jobb oldalt egészen lennt.... es most erzem tompan... ez mi lehet? Jó lenne ha a baboca... es nem meg akar jonni....

24es😊😊

2018. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!