Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem varja marciusban?

Ki az aki nem varja marciusban?

Figyelt kérdés
Nekem marcius elejen kellene megjonnie de remelem nem fog. Tegnap is lett pozi ovu tesztem, ma is csinalok meg. :)

2018. febr. 20. 13:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

Lehetseges igen! Nekem is az alhasam fajt(szurt) egy ponton.Mind a ketto teszt delutani vizeletbol lett. Reggel csinalok egyet a biztonsag kedveert elso pisibol is.


[link]


[link]

2018. márc. 1. 20:33
 52/63 anonim ***** válasza:

Gratulálok. Teljes szivből. 😊😊

Nalam most változott a helyzet. Nagyon kovájog a fejem olyan szédülös. Wc pisilés után pici verzés. Ugyhogy szerintem én ezt a hónapot is elengedtem....

Utolsó voltam

2018. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Gratulálok nekem is igy kezdődött pár nap múlva erősebb lett !:) 12 hetes kismama vagyok azóta ;)
2018. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim válasza:
#26-os vagyok, szintén 8-ra nem várom, de ma megyek dokihoz, mert két napja enyhe viszketést érzek :(
2018. márc. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim válasza:
És kedves kérdező, szívből gratulálok!!! :) (#26)
2018. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Én nem vártam 1-re. Ma sajnos megjött :(
2018. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Sajnalom! :( De ne adjatok fel!
2018. márc. 2. 18:26
 58/63 anonim ***** válasza:

Hát ma nekem is megjött. Pedig szépen fennt volt a hőm. Biztam benne hogy kétoldali peteérésem volt és jokor is voltunk egyutt..de sajnos nem.

Majd talan pár hónapon belül sikerül. Ha nem akkor megyunk vizsgalatokra. Mindenesetre el fogok menni másik magánnőgyogyászhoz hogy ö mit mond mit lát.

De most ujabb honap uj remények. Továbbra is szedem a vitaminokat (trimeszter,C,D,E,Kalcium) plusz ujra kezdem most akkor cickafark teat aztan meglátjuk.

2018. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Kedves kérdést indító! Gratulálok! :)

Hány napos a ciklusod és hanyadik napján volt az ovud?

2018. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:
Én voltam az egyik, aki holnapra nem várja, de nagyon erős alhasi görcseim vannak és tegnap este két pötty pecsételő vérzés és negatív Predictor Early 😔
2018. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!