Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem varja marciusban?

Ki az aki nem varja marciusban?

Figyelt kérdés
Nekem marcius elejen kellene megjonnie de remelem nem fog. Tegnap is lett pozi ovu tesztem, ma is csinalok meg. :)

2018. febr. 20. 13:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? :)
2018. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz :) Egyenlore semmilyen rosszulletem nincsen. Remelem nektek is sikerul miharabb a baba :))
2018. márc. 12. 19:43
 63/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy:

11.ciklus napomon tartok. Ma reggelre 36.2re vissza esett a hőm. Amúgy 36.5-6körül szokott ilyenkor menszesz után lenni. Hajnalban a wc papiron pici rózsaszines fehéres majdnem átlátszó nyúlos cucc volt a wc papiron. Csak ott. (bocsi ezért,hogy igy irtam) Azota sem volt semmi. Pici fehér pecsételés a bugyin most du. Ovulácio elott vagyok. Ma még negativ ovu tesztettel. Ez lehetett ovulácios vérzés? Vagy mi? A napokban elèg sokat bújtunk össze kicsi párommal... 😊😊😊

Plusz délelött olyan érzés volt ott lennt a hüvelyemnél is mintha szúrkáltak volna...

Szerintetek?

Viki

2018. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!