Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ? Többi lent.

Mitől függ? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hogy lehet az hogy valaki elsőre vagy nagyon hamar teherbe esik más meg évekig hónapokig próbálkozik ?
2018. febr. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagyon sokmindentől függ !

Ha mindkét pár teljeseb egészséges akkor is átlagosan félév kell ahhoz hogy megfoganjon a baba.

2018. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől. Nem lehet egy-két dolgot felsorolni, számtalan oka lehet. Ha mindkét fél egészséges, akkor is lehet, hogy nem pont jókor vannak együtt, mások meg igen, illetve ha még jókor is vannak együtt, akkor is simán előfordulhat, hogy mégsem történik meg a dolog.
2018. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha erre válaszolnai tudna valaki, az nobel dijat kapna.
2018. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos tényleg nem lehet megmondani. Nekünk a családba nőknél van egy olyan probléma, hogy nincs/sokszor nincs peteérésünk (nekem van). Testvérem és unokatestvérem is hosszas hormonkezelés után tudott teherbeesni. Egészségesen élnek, sportolnak. Nekem mindkét babám elsőre megfogant, nem sportolok, sajnos az étkezésre se figyelek, néha-néha dohányzom is (PERSZE NEM TERHESEN). Szerintem sokat számít a pozitív hozzáállás, bár emiatt biztosan hülyének néznek. Megbeszéltük, hogy januártól próbálkozunk. Tudtam mikor fog megjönni (utoljára), esténként elképzeltem, hogy többet nem jön meg és sikerül teherbeesnem. Így is lett. Az első babánknál is ugyanezt alkalmazam. Nyilván ha valakinek egészségügyi okok miatt nem sikerül az egészen más, de ott is fő a pozitív hozzáállás. Húgom nagyon pozitív személyiség. Neki egyáltalán nem volt peteérése, de nem adta fel, 2 év után lett terhes. Unokatesómnak nem volt ennyire súlyos a helyzete, de állandóan mondta, hogy sose lesz gyereke, mindenkinek sikerül csak Nekik nem. 9 év alatt jött össze a baba! Szóval tudom, hogy könnyen beszélek, DE FŐ AZ OPTIMIZMUS!!
2018. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2018. febr. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!