Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses utáni 3-5napba védekezé...

Menses utáni 3-5napba védekezés nélküli szextol lehet baba?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 18:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát általában 3-4 napig szokott tartani
2018. febr. 27. 19:52
 12/20 anonim ***** válasza:

Neked kb a ciklusod 10-19 napja között van a legnagyobb esély a teherbeesésre. Tehát hacsak nem volt valamiért extrém korán ovud és tippelnem kellene akkor nem lettél terhes.

Ha valóban babát szeretnétek akkor most bújjatok össze a napokban minél többet ahogy jól esik!

2018. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Dittte ***** válasza:
82%

Szerintem sem volt ovd. Nekem is hasonló hosszúságúak a ciklusaim es kb a 12. Naptól kezdek tipikus ovus jeleket észrevenni magamon. Az ovum napján enyhe mensiszerű görcsök jellemzőek illetve utana elkezd emelkedni a hóm. Nekem először felmegy a coverlinera, majd egy tizedet es a harmadik napon fog beállni a luteálisomra jellemző 36,6-ra.

Inkabb figyeld a tested. Ha mérni es egyeb hülyeségeket nem is akarsz csinalni,akkor csak simán figyeld a tested jelzéseit :))

Es amúfy abban, hogy babaprojekt semmi rossz nincs. Van itt jópár karótnyelt p*csa, aki igyekszik mindig kötekedni :))

Sok sikert!!!!

2018. febr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hát tegnap eléggé görcsölt alul a hasam azelőtt meg olyan volt mintha meg akart volna jönni akkor lehetséges hogy tegnap vagy tegnap előtt volt pete eresem?

Bár tegnap eléggé görcsölt lehet hogy nem az miatt volt

2018. febr. 28. 07:34
 15/20 Dittte ***** válasza:
Nem figyeled a méhnyaknyákod? Abbol es a görcsökből már elég biztosra lehetne tudni. Hányadik ciklusnapod ez?
2018. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Eddig nem igazán figyeltem meg ezeket :/

14ik

2018. febr. 28. 12:52
 17/20 anonim válasza:

Bármikor lehetsz terhes a hónapban.Az én

fiam a menzesz 4.napján fogant.

2018. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A Billings módszer segít, hogy megtudd, mikor vagy termékeny. Nagyon egyszerű módszer. Annak is jó, aki babát szeretne, annak is, aki nem.

[link]

2018. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Karipapa01 válasza:

6: "De ha ez nektek egy projekt, akkor inkább várjatok vele"


Miért nem lehetne projekt? Tudod, a babát tervezik is! Legalább is úgy illene. Erre még kiterjedt szakirodalom és tanácsadás is van.

2018. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen. Sok szerencsér a babához! :)
2018. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!