Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már látható lett volna...

Ez már látható lett volna hasi ultrahangon?

Figyelt kérdés
2 hete voltunk együtt már ha történt volna beágyazódás az látható lett volna ultrahangon?
2018. márc. 1. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy látható.

Kb. 5 hetes terhességnél (utolsó menstruáció első napjától számítva) lát az orvos petezsákot, ami babára utalhat, de még ekkor sem kezdődik a terhesgondozás, hanem majd 6 hetes kor után, amikor is már van szívhang.

2018. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És rosszul létek, hányinger, stb kezdődhet 2 hét után?
2018. márc. 1. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kimarad a menzesz és utána 1-2 héttel lehetsz rosszul, kb. a 6. terhességi hét előtt nem nagyon van tünet.
2018. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat
2018. márc. 1. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Terhességi tünetet a hcg nevű hormon okoz, ami a beágyazódást követően kezd el termelődni, viszont ez kezdetben nagyon minimális mennyiségben van jelen a szervezetben. Ezért van, hogy valaki hiába terhes, csinál egy tesztet a késés napján vagy utána 1-2 nappal és a teszt még mondjuk negatív.

Tipikusan a hányingeres korszak a 7. terhességi hetet követően szokott előjönni.

Esélyesebb, hogy a hányingert nálad gyomorrontás, vírus, vagy valamilyen gyomorprobléma okozza.

2018. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1# el egyetértek,barnazas miatt mentem dokihoz 4+3 hetesen es semmit se latott. 10mm volt a méhnyálkahártyám , semmi sem utalt babára. De a hcgm 730 korul volt. Most vagyunk 38hetesek

3ast viszont cáfolom. Csak 2 napja kesett mikor elkezdtem hányni napi 2x legalabb..

2018. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többszöri vérzés miatt voltam a 8. hétig összesen 6 uhn. 4+5nél volt először petezsák, még üresen, ekkor 1723 volt a hcg. 5+5nél volt 1,5 mm embrió szívhanggal már. Persze ezek nem hasi hanem hüvelyi uhk voltak.
2018. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!