Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. napja csak barnázok. Sosem...

4. napja csak barnázok. Sosem volt még ilyen, szerintetek lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Szeptember óta tervezünk babócát. A ciklusom sosem volt rendszeres, most márc 2 körülre "nemvártam", de mindig 2-3 akár 4 nappal előbb vagy később érkezik. Most márc 2 körül mutatta a naptáram. Ehelyett csak "barnázgatok".Szedek sárgatesthormont, D vitamint, femibiont és 2 hete betegség miatt antibiotikumot, de már 2 hete meggyógyultam.

2018. márc. 2. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem baba volt, mikor csak barnáztam.

Sajnos nem maradt meg. Azért csinálj tesztet,mert anélkül nem derül ki! Doki még lehet nem is lát semmit.

Én hormonsor vérvételre mentem volna,de nem volt piros vérzésem,ezért teszteltem, mielőtt hívtam a dokit. Rá egy hétre is csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott.

2018. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Könyörgöm hát most soroltál közvetlen ismerőseidet akik voltak ebben a helyzetben!!!! Most komolyan...

Oké. Akkor terhes vagy.

2018. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Banyek ha anyád és húgod is így volt akkor mit játszod az álnaívat hogy "baba lehet? volt valaki így?"

Eszem megáll, miért kell ez a színjáték ál-kérdés? Te terhességet remélsz és aki nem azt válaszolja azt leoltod hogy "anyám és húgom is így volt". Akkor megválaszoltad a saját kérdésedet: igen volt valaki így, az anyád meg a húgod.

2018. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

És oké, neked csak az a segírség hogy "gratulálok kismama! :)"

Az nem segítség hogy megírtuk mi okozhat még ilyet?

2018. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Neken NEM az asegítség ha hiteget valaki! De olvassátok már vissza milyen stílusban válaszolgattok! Én nem megválaszoltam a,saját kérdésem,hanem megcáfoltam azt,h a terhesség kizárt! És mivel holnap hajnal 5-kor temetés miatt elutazunk így sorry hogy,a családot nem hagyom a gyászban h rohanjak tesztet venni! Azt sem tudjátok mi van csak beszólogattok!!! És igen én is

sárgatesthormonra gyanakodtam. A múlt hónapban pmlött belőlem most meg csak szórakozik..egy emberrel volt hasonló közületek a többi csak okoskodik meg álnaivnak nevez. Vegyél már visszább!!!!!

2018. márc. 2. 22:23
 16/18 anonim ***** válasza:
Vicc, hogy egyesek milyen naivak, de tenyleg, Ha tudsz peldat, raadasul a rokonsagbol! akinek terhesseg volt, miert nem tesztelsz? De tenyleg. Temetes.. ertes. Reszvetem. De tegnap delutan nem volt kedved tesztet venni ? :D Vagy most akkor a temetesig senki nem megy sehova ?
2018. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Parancsoljatok,tegnap este elmentünk tedztet venni egy ügyeletes gyógyszertárba és NEGATíV lett!!! Na erre varjatok gombot! 5napja barnázás tegnap óta semmi. Se baba,se normális menszesz. Holnap reggel doki. Ő talán nem csak beszólogat hanem tudás is és tapasztalat is van a mondanivalója mögött! Kösz a segítséget!
2018. márc. 4. 19:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Varjal mar xd Ki bizonygatta hogy igy lehet terhes is akar ? xd Fu de hulye vagy Te is.... edes istenem.... mellesleg nem nekunk volt fontos, hogy terhes vagy e vagy sem :D Te.... Csokeveny Te
2018. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!