Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek irjatok. Járt már más...

Kérlek irjatok. Járt már más is igy?

Figyelt kérdés

jan 1-jén volt meg.30-32 napos a ciklusom.néha hosszabb 42 nap is volt már.a tesztem 2 hete negativ volt.létezhet hogy január végén fogant és amiatt volt negativ a teszt?vagy már tuti h nem vagyok terhes?

fájnak a cicijeim,fáradékony vagyok,sokat fáj a fejem,és a hangulatom ingadozó de nagyon


2018. márc. 4. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha január végén fogant volna,akkor febr.közepén már pozitívat kellett volna mutatnia a tesztnek.2 hete meg pláne.
2018. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat nagyon sajnálom de szerintem nem vagy terhes. Ilyen hosszú idő után már ki kellene mutatnia tesztnek. Nekem a fogantatás után 3 héttel már kimutatta. Ami már amugy 5 héttel az utolsó mensi után volt. Nalad pedig már 8 hétnél jarnal, jsnuar végét nezve is 4-5 hét.
2018. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
December 28-án jött meg utoljára, 34 naposak a ciklusaim. Január 28-án pozitívat teszteltem. 9+3 napos kismama vagyok. Neked is bőven ki kellett volna már mutatnia!!
2018. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

jövőhétre hivott be a doki

2018. márc. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!