Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozós idöszak alatt ti...

Próbálkozós idöszak alatt ti ittatok/isztok közbe-közbe alkoholt? Vagy teljes megvonás van?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg de pl mi rajta vagyunk hogy babánk legyen, de hétvégén ha úgy tartja kedvünk borozni szoktunk.


Ti hogy vagytok ezzel? Mikor lehet ártalmas az alkohol?


2018. márc. 5. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Én a pozitív teszt előtt egy héttel konkrétan bepiáltam, nem kicsit. Nem szándékosan úgy, hogy tudtam, terhes lehetek, éppen azt hittük, hogy pár hónapig esélytelen, mert akkor regenerálódtak a petefészkeim, miután oldalanként 2 db, 4-6,5 cm közötti ciszta teljesen szétcseszte őket másfél hónappal korábban, egy hajszállal úsztam meg a műtétet. Épp kieresztettem kicsit a gőzt a rossz időszak után. Azt hittük, kell még vagy 3 hónap, hogy újra rendesen működjek. Nem kellett... a meglepetés kislány már 2,5 éves és makkegészséges :) természetesen nem követendő példa az esetem, utána én se ittam egy kortyot se, csak azért írom, hogy 1-2 pohár bor semmit nem fog okozni. Ahogy írják mások is, azért nem kell vigyázzban ülni otthon :)
2018. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is ittam a próbálkozós időszakban. 6 hétig amúgy sincs az anyai szervezettel összeköttetése a magzatnak, addigra meg a 99,9% észreveszi, hogy terhes. Szóval nyugodtan borozzál néha, ha jól esik; semmi baja nem lesz a gyerekednek, még akkor sem, ha egy illuminált éjszakán foganna esetleg 😊
2018. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Nyaralni voltunk, 10 napig folyamatosan ittunk, cigiztünk. Hazajöttünk, másnap kellett volna megjönnie. Nem jött, pozitív teszt.

Azóta 4 éves és teljesen egészséges.

2018. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Google a barátod.


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!