Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem egy olyan...

Terhes lettem egy olyan kapcsolatban amiből inkàbb már kiszállnék?

Figyelt kérdés

Mielőtt még jobban elkezdenénk boncolni ezt a témát előljáróban annyit, hogy papírom van arról, hogy nem lehet gyerekem, előtte évekig próbálkoztunk, de nem sikerült.

A baba apjával a kapcsolatunk teljesen megromlott, nem tudjuk és nem is szeretném már helyrehozni a dolgokat.

Még nem tudja, hogy terhes vagyok.

Ti ebben az esetben megtartanátok a babát?


2018. márc. 9. 00:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
49%
Én mindenképpen megtartanám. Egy ha papirod van arról, hogy nem lehetsz terhes (ami már nem is igaz) én nagyon is örülnék neki. Kettő egy baba közelebb hozhat titeket újra és lehet minden a régi lenne köztetek. De persze ez rajtad műlik ha ki akarsz lépni az rajtad múlik de szerintem évek után az apa is örülne annak ha ez kiderülne. Én nem akarok bele szólni de szerinte ha elvetettnéd háromszór akkora hibát követnél el főleg ha nehezen lehet gyermeked!!!
2018. márc. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Miért írtad ki ezt a kérdést, amikor úgyis 10000%, hogy meg fogod tartani?
2018. márc. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

"Kettő egy baba közelebb hozhat titeket újra és lehet minden a régi lenne köztetek."

Édes Istenem komolyan van még ilyen csökkentagyú, aki ezt komolyan is gondolja???

NEM, egy gyerek SOHA, de leírom lassan is, hogy mindenki számára érthető legyen: S---O---H---A nem javít meg semmilyen kapcsolatot, sőt erősen próbára teszi még a jól működőeket is.

Azt hagyjuk is, hogy a pasinak is van elvileg beleszólása, mert ez semelyik tyúkot sem szokta érdekelni.

2018. márc. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
46%
Ha bizonytalan hogy lehet e még babád akkor tartsd meg! Ha tényleg elvileg nem lehetne akkor ez csoda alaból az egy gyerek, de ha megteheted vállald.. ha mégsem.. lehet később megbánod. De ezt te érzed. Én sok szerencsét és örömöt kívánok hozzá! :)
2018. márc. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Mellesleg olyan papirt senki nem ad neked, hogy nem lehet gyereked, pláne hogy ez két esetben lehetséges csak: nincs méhed, vagy nincs petefeszked

2018. márc. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Van hol laknod a gyerekkel? Van miből ruhát és pelenkát venni neki, és úgy egyáltalán ellátni? Normálisak a körülményeid? Ha igen, akkor tartsd meg, ha SZERETNÉD őt. Te, egyedül. Nem a pasiért, hogy veled maradjon.

Ha nem akarod őt, vagy úgy gondolod, hogy nincsenek meg a feltételek a neveléséhez, akkor inkább ne tartsd meg. Az apját hagyd a fszba, a saját körülményeidet vizsgáld meg, pasit bármikor találsz ha akarsz, de a gyerek nagy kincs, főleg így.

2018. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

A 19 éves énem nem tartotta meg.

A 2 csík után azonnal tudtam, hogy intéznem kell az abortuszt. ÉS ahogy kijöttem a kórházból, pakoltam össze, és elköltöztem. Akkor ez volt a legjobb döntés. Semmim és senkim nem volt.

Most 33 évesen, lehet, hogy megtartanám. Hogy miért? Mert van lakhatásom, biztos állásom, megtakarításom, tehát stabil az életem.


Ezt neked kell tudnod, hogy egyáltalán szeretnél-e gyereket, és hogy egyedülálló anyaként fel tudnád-e nevelni, vagy adományra és segítségre szorulnál mindig.

2018. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%

#3 Te aztán bunkó vagy. És hozzá mindenttudónak gondolod magad.

Nekem van olyan ismerősöm, akik 10 évig próbálkoztak a babával, majd annyira csak erről Szólt minden, hogy eltávolodtak egymástól. Aztán amikor úgy döntöttek szakítanak mert már úgy érzik ez így nem működik + lett a teszt. Apuka nem lépett le és azóta boldogabbak, mint valaha. Ők mondták, hogy a nehéz időszak után sikerült újra felfedezni egymásban, amit szeretnek.

Biztos ez a ritka kivétel. De azért elvetetni neveteséges indok. És szinte biztos, hogy kamu kérdés, de a válaszod mellett nem tudtam szó nélkül elmenni.

2018. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerek nélkül is ki akarnál már szállni a kapcsolatból, akkor mindenképp szállj ki!

Hogy megtartod-e, azt neked kell tudnod. Épp arról nem írtál semmit, hogy egyedül hogy tudnád felnevelni, és hogy egyáltalán milyen érzéseid vannak a terhességgel kapcsolatban.

Én megtartanám, de ez szubjektív.

2018. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Volt egy betegségem. Borderline petefészek daganat, ami mind a két petefészkem érintette, többször megműtöttek, és a jobb petefészkem nagyjából 30%a maradt csak meg. Több orvos kimondta, hogy nincs esélyem arra hogy természetes úton teherbe essek. Lombikra pedig nem mehettünk tovább.
2018. márc. 9. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!