Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem egy olyan...

Terhes lettem egy olyan kapcsolatban amiből inkàbb már kiszállnék?

Figyelt kérdés

Mielőtt még jobban elkezdenénk boncolni ezt a témát előljáróban annyit, hogy papírom van arról, hogy nem lehet gyerekem, előtte évekig próbálkoztunk, de nem sikerült.

A baba apjával a kapcsolatunk teljesen megromlott, nem tudjuk és nem is szeretném már helyrehozni a dolgokat.

Még nem tudja, hogy terhes vagyok.

Ti ebben az esetben megtartanátok a babát?


2018. márc. 9. 00:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baba megérdemli, hogy megszülethessen.

Ha korábban összejött volna, akkor most nem az életéről döntenél, hanem hogy esetleg melyik oviba írasd át vagy hogy mikor legyen apánál... Ha nem egy felelőtlen csitri vagy, legelőször elmondod az apukának és ha melletted áll, nem kérdés, hogy tartsátok meg. Ha nem, akkor kezdd el mérlegelni, hogy mekkora csodát is kaptál tulajdonképpen.

2018. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!