Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első két sikertelen hónap...

Első két sikertelen hónap után van még esély, hogy hamar sikerül?

Figyelt kérdés

Van már egy gyerekem, aki elsőre összejött (ciklus 13. napján).

Most hiába próbálkozunk középidőben (szerintem most is ilyenkor van peteérésem) nem sikerül valami miatt.

Tudom sokan évekig próbálkoznak, de annyi minden eszembe jutott már most is pedig tudom ez igazán nem sok idő. Mi van, ha elkötöttek császár közben, csak nem szóltak?


2018. márc. 10. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Jezusom...
2018. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem a templomban vagy...
2018. márc. 10. 13:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, biztos tréfás kedvükben voltak a dokik :D

Ne haragudj, de ilyen kérdést...

2018. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jólvan na, mondtam, hogy sokminden eszembe jut :D

Nem tréfából, akár véletlen átvágták a petevezetőt vagy akármi...

De miért nem sikerül ha minden ok és már van is gyerekünk?

2018. márc. 10. 13:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerek nekünk is összejött az első hónapban,a második a 3.hónapban,a harmadik miután öt évig spirálom volt az 5.hónapban,a negyedik az első hónapban. Ha szedtél fogamzásgátlót vagy spirálod volt akkor lehet,hogy kell pár hónap mire sikerül. Nem kell megijedni :) Az pedig,hogy császárkor elkötöttek butaság,verd ki a fejedből. Orvos ilyet nem csinál csak úgy,magától...
2018. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem szedtem fogamzásgátlöt, spirálom sem volt. Köszi a választ, próbálok megnyugodni :)
2018. márc. 10. 13:53
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

2 hónap könyörgöm! Akár egy teljes sikertelen év is eltelhet és az is normális, hiszen egy egeszséges párnak is lehet akár 1 év is mire összejön.

És nyugi nem vagtak át semmit. Nem kell szo szerint belebutulni a próbálkozasba..

2018. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igen fura kérdés. Nekünk 6 hónap után jött össze és ez nem is számít soknak. Sogornömnek van két gyereke és 8 éve nem jön össze nekik a harmadik, pedig nem császárral szült, szóval nem kötötték el véletlenül.
2018. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam nekem az első azonnal összejött, ehhez viszonítva nekem 2 hónap is már furcsa, arról nem is beszélve, hogy a környezetemben is azt tapasztalom, hogy mondják babát szeretnének, egy hónap múlva találkozunk és már terhesek is.
2018. márc. 10. 14:25
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de ertsd már meg hogy SEMMIT nem jelent az első mikor jött össze! Van ismerősöm akinek első azonnal összejött, a másik meg évek múlva! Az meg hogy az ismerőseidnek mikor jött össze, hát szerinted az rád nézve mérvadó?

Szóval ne legyen furi...meg siman lehet a kettőből akár 8 hónap is, az se lenne furi!

2018. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!