Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján negativ teszt....

Nemvárt napján negativ teszt. Még nem veszett ügy?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie, mindig reggelre szokott. Viszont most nyoma sincs, viszont a babának sincs, ugyanis a teszt negativ. :) Szerintetek valamennyire törvényszerű, hogy ilyenkorra már legalább egy halvány csíknak látszódnia kellene?
2018. márc. 14. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha az lennél, már látszódna.
2018. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jo esellyel mar latszodna. Nekem tegnap kellett volna, ma is negativ, szerintem nincs baba :/
2018. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Nem lehet,hogy később volt ovud?

Mert akkor még nem is késik a vérzésed.

Szerintem nem törvényszerű,hogy mutatnia kell.

2018. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez az oldal kezd agyrém lenni!

Nők érzik a megtermékenyítést, terhességüket comb zsibbadás jelzi, véreznek terhesség alatt, de lassan már negatív tesztnek se hisznek nem várt napján... Ufff.

2018. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Őszintén szólva az ovulaciot nem nagyon figyelem, még “csak” az 5. probalkozos hónap. Szeretném, ha minden természetesen történne, számolgatás nélkül. Aztán ha sokáig sikertelen, lehet, hogy jobban belemerulok ezekbe. :)

Kedves második, Kitartas és mihamarabbi pozitiv tesztet! :)


Utolsó, akkor itt az ideje, hogy töröld magad az oldalról, nehogy lerángassunk a szintünkre! :(

2018. márc. 14. 11:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Koszi, neked is! En kov. honaptol nyomom az aviva tornat, meg talan raveszem magam a homerozesre, vagy ovutesztelesre, hogy lassam, van-e egyaltalan peteeresem.

#2

2018. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Pár nap múlva tesztelj ha nem jön meg.

Szuper le lettem pontozva.

Itt nem lehet úgy látszik hasznos választ adni.

Én képzeld el 62%-os megérzem az ovut és onnantól számolom mikor jön meg a vérzésem.

Mert sajnos nem napra pontos a ciklusaim

Ezért kérdeztem a kérdezőtől .pufff

2018. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem is eszem megáll ezektől.. like-gombként használják, pedig nem erről szól. Igen is hasznos volt a válaszod, csak gondolom a puffogo viperának nem tetszett. :D
2018. márc. 14. 12:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem veszett volt, de azért drukkolok!
2018. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nemvárt napján, de még utána sem mutatott semmit, pedig inszemináció volt, tehát órára pontosan tudtam, mikor volt a tüszőrepedésem :) Szóval dehogyis van veszve. Pár nap múlva próbáld meg újra, ha még nem jött meg. Drukkolok nektek!
2018. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!