Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg valaki tud nekem...

Esetleg valaki tud nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és 10 honapja kapcsolatban vagyok. És most valami más mint szokott. Kb 4 honapja megszakitásos módszerrel szeretkezünk mert vagy jön pici baba , vagy nem :) Igaz 1 napja késik.Most egyáltalán az a borzasztó mell fájás ami peteérés után 4-5 napon szokott. és csak picit görcsölök de ez más. Mert mindig átszenvedtem a szentnap előtti hetet. De 3 napja pici vérzésem volt,de annyi hogy párom nemiszervén volt egy picit elszineződött. Azt hittem megjön a szent nap de elmaradt . tegnap kellett volna megjönnie . De helyette barnás fehér folyásom volt a tisztaságibetéten. És megijedtem. De nem a baba miatt hanem hogy esetleg betegség? Esetleg tudtok tanácsot adni?
2018. márc. 15. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a vérzés helyett a barna valami, hormon zavarra utalt.
2018. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Te fél év kapcsolat után direkt nem védekezel, mert vagy jön a gyerek vagy nem? O.o
2018. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen. Előtte 3 évig éltem ugyanezzel a sráccal és ő szeretne egy kis lányt :) A párom 37 éves .
2018. márc. 15. 13:28
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

És ha fiú lesz?


Miért lényeg itt hogy 37?

Amúgy a barnás folyás vérzés helyett progi elégtelenségre utal a legtöbb esetben..

2018. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak nézzétek hogy mindenkinek hogy válaszoltok. Mindenki buta gyerek . béna. Hm a 37 évet azért irtam hogy nem takony tizenéves fsszal élek együtt. Köszönöm a választ.
2018. márc. 15. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem takonnyal, csak épp olyannal akinek 37 éves korára se kutyája se macskája. Már vele éltél 3-4 éve is, tehát 33-34 éves korában se volt értelmes kapcsolata.


Nem tudom melyik a jobb, egy "takony" pasassal vagy aki a 30as éveiben senkinek nem kellett... Hmmm.

2018. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 62%-os tényleg jó nagy paraszt vagy. Senki nem mondta, hogy nincs pénze, vagy, hogy egy kis takony a pasija.

Kérdező! Bármi lehet, de terhesen általában egyszerűen nem jön meg. Csinálj tesztet.

2018. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Kedves utolsó. A takony jelzőt a kérdező írta. Nem tudsz olvasni? A pénz meg nem tudom hogy jön ide. Gondolom ide képzelted.
2018. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek nálam is progeszteronhiányt mutattak. :( Sajnos volt is missed abom, mikor végre teherbe estem.

Nőgyógyászhoz menj el. Akár terhesség, akár más, oda kell menned mindenképp.

2018. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Ezek szerint egyszer mar szakitottatok. Gondold át kètszer ezt a gyerekvállalást, es a kapcsolatot is.

2018. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!