Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg valaki tud nekem...

Esetleg valaki tud nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és 10 honapja kapcsolatban vagyok. És most valami más mint szokott. Kb 4 honapja megszakitásos módszerrel szeretkezünk mert vagy jön pici baba , vagy nem :) Igaz 1 napja késik.Most egyáltalán az a borzasztó mell fájás ami peteérés után 4-5 napon szokott. és csak picit görcsölök de ez más. Mert mindig átszenvedtem a szentnap előtti hetet. De 3 napja pici vérzésem volt,de annyi hogy párom nemiszervén volt egy picit elszineződött. Azt hittem megjön a szent nap de elmaradt . tegnap kellett volna megjönnie . De helyette barnás fehér folyásom volt a tisztaságibetéten. És megijedtem. De nem a baba miatt hanem hogy esetleg betegség? Esetleg tudtok tanácsot adni?
2018. márc. 15. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez inkább hormongond, nem terhesség.

Legyetek felnőttek, döntsétek el hogy kell baba vagy nem mert ez igy baromság.

Mi a tarka tököm az a szent nap? :)

2018. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szent nap? :d nekem a leirasod alapjan egyertelmuen egy diaklany jutott eszembe, egy eretlen tini. Nem kell neked meg gyerek. Ezzel a verezgetes, barnazas dologgal meg orvost javaslok. Lehet fertozes, hormongond, miegyeb. Szent nap :D xd
2018. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem kell lefikázni másokat. Mindenkinek a szíve joga h kitől mikor akar gyereket. Ha nem jön össze az az ő baja ha meg igen akkor meg lehet h egy boldog párkapcsolatba fog élni. Menny el dokihoz vagy csinálj elötte tesztet. De a vérzés akár méhenkívüli baba is lehet. De hallottam olyat is h akinek beágyazodott a baba amiatt volt egy kis vérzése. De a doki az biztos megfogja neked mondani a tutit.
2018. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia


Ez inkább hormongondra utal szerintem



- az, hogy a másik fél hány éves szerintem nem releváns


- az, hogy 10 hónapja vagytok együtt az hamarabb... Bár érdekes, hogy előtte évekig együtt voltataok, mégsem mondod azt, hogy egyben mennyit..tehát az a szünet nagyobb, jelentőségteljesebb volt, annál, hogy átgondoljuk az életünket.


- a legfontosabb:

El kell dönteni, hoyg akartok gyereket, vagy sem.. Mert ha igen, akkor nem megszakítani kell, mert ez gyerekes.


- masik legfontosabb

Gyereket kell akarni, nem pici babát, mert hihetetlen, hogy milyen rövid ideig pici babák a pici babák


- 3. Legfontosabb

Nem kislanyt kell akarni, mert 50% esélye van, hogy kisfiú lesz


Ezek csak jó tanácsok, mert a csalódás nagyon fájdalmas tud lenni, ha ott a gyerek, akkor pedig már nem csak magadért felelsz.


A szent nap kifejezes egy szinten van nálam a betegség kifejezéssel az egészséges ciklus menstruációs szakaszára..

Hihetetelen..

Ezek honnan jönnek??

2018. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!