Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29napja késik a mensim,...

29napja késik a mensim, negatív minden teszt, lehet más bajom van?

Figyelt kérdés
a februári menstruációm teljesen kimaradt, a márciusinak ma kéne megjönnie de semmi. A melleim érzékenyek(mensi elott altalaban). 17éves vagyok, egyértelműen nem akarok gyermeket. párommal felelősségteljesen védekezünk mindíg.

2018. márc. 18. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől késhet, a terhességen kívül. Javaslom keress fel egy nőgyógyászt.
2018. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen ciklusom volt, elmaradt a tüszőrepedésem, a petesejtem cisztává alakult, és emiatt nem jött meg. Menj orvoshoz, könnyen meg lehet oldani, ha nem rendszeres.
2018. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még megeshet egy-két kimaradás, de érdemes lenne kivizsgálni, nehogy valami egészségügyi problémád legyen. Főleg, ha nemi életet élsz, akkor meg évente legalább egyszer el kéne menni nőgyógyászhoz, hogy minden rendben van-e.
2018. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ebben az esetben nem vagy terhes.

Viszont oka van, amiért nem jön meg, amit meg egy orvos fog neked megválaszolni. Tehát menj el orvoshoz, ami amúgy sem árt, hisz nemi életet élsz. Évente amúgy is illik ilyenkor elmenni nőgyógyászhoz, pláne, ha még konkrét oka is van annak, hogy elmenj, mint ez a mostani probléma.

2018. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a melleim érzékenyek mint mensi előtt.. remélem azért megjön. köszi a válaszokat!!
2018. márc. 18. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A ciszta produkálhat terhességi tüneteket, én mindenképp elmennék orvoshoz. Egyébként lehetsz terhes is, volt már olyan ismerősöm, akiknek babájuk lett és minden teszt negatív volt.
2018. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!