Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív? Volt...

Pozitív vagy negatív? Volt ilyen valakinek? Képek a leírásban.

Figyelt kérdés

Élőben azért jobban látszik, kíváncsi vagyok volt e ilyen valakinek,es mi lett belőle.

[link]

[link]



2018. márc. 18. 07:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Full neg.
2018. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Még bármi lehet. Nekem 2x volt ilyen nemvart előtt pár nappal. Egyikből lett másikból nem.
2018. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
Hú, hát elég rossz a képminőség, és picit mintha el is lenne ázva (vagy nagyon friss). Nem igazán látok rajta csíkot.
2018. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

Én látom mindkettőnél a masodik csíkot, de a kép minősége miatt nehezebben. Ha nemvárt előtt jársz akkor még lehet hogy nincs annyi hcg a szervezetedben és azért ennyire halvány, 2 nap múlva csinálj újat, ha erősödik akkor valószínű,hogy jól beágyazódott. Hányadik napon jársz? Amúgy ez pozitív, mivel már a halvány csík is azt jelenti, de ne éld még bele magad teljesen. Szorítok! :-)

7+6hkm

2018. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%

Én is látok valamit. Főleg az elsőn.

Attól függ hanyadik napon vagy. Ha már az esedékes menzesz napján vagy utána, akkor aggodalomra ad okot, h ennyire halvány.

2018. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Rendszertelen a vérzésem, úgyhogy vagy késik 2-3 napja, vagy mostanában kellene meg jönnie.

A kép minőségért elnézést kérek, tegnap este nem voltak jobb fény viszonyok, ugyanis délutáni teszt, nem pár perces, ahogy száradt látszott rajta egyre jobban a "valami".

2018. márc. 18. 09:30
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
Látom az elsőn a második csíkot, a második annyira kicsi, hogy azon nem.Pár nap múlva ha újra tesztelsz gondolom már erősebb lesz.
2018. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2018. márc. 18. 09:59
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

Én is látom... De nagyon rossz a kép, legközelebb nagyobb felbontásban tedd fel.. Enyém du 2 nap késéssel kb ilyesmi volt( keresni kellett élőben is-de rózsaszín volt) de előző nap reggeliből már leugrott a csík..

Tesztelj reggeliből


Ha nem szürke, akkor az pozi szerintem

2018. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez volt az én kérdésem

Linkek a teszt képekről

A 2 nap késéses délutáni halványAbb volt, mint az első reggeli( nem készült fotó).


9,

2018. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!