Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy alig van vérzésem fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

Előtte véreztem 1napig gyengén(aznap mikor megjött),aztán 2-3 nap erősebb aztán fokozatosan elmúlt.Ez már a másodig hónap,hogy szinte semmi nem jön.Voltam nőgyógyásznál még júniusban rákszűrésen minden rendben volt.

Csináltam a biztonság kedvéért terhességi tesztet,kettőt is jó pár nap különbséggel,negatívak lettek.



2015. szept. 4. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fogamzásgátló tabletta eleve lerövidíti a havi vérzés időtartamát, és kevesebbet is vérzel tőle. A normál 5-6 napot leszedi 2-3 napra. Legalábbis eddigi barátnőimnél 1 kivételével mind így volt, akik tabiztak.
2015. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal kevesebb van, amióta szedem. Szerintem ez normális, többnyire csökkenti, mivel ez egy megvonásos vérzés. Ha van, az normális. Nekem is volt már három napos.

19L

2015. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem előtte 7 napig tartott, abból 4-5 nagyon erős vérzéssel. Mióta szedem a tablettát, 3-4 napig vérzek, és szinte alig.
2015. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az is megszokott, hogy a tsbi miatt alig leszel kepes orgazmusra. Allando hivelygombad lesz.koromgombad. N
2015. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, én nem is bánom, nekem azelőtt 10-14 napos vérzéseim voltak (egyszer hormonnal állították le, miután majdnem egy hónapig megvolt), fogamzásgátlóval most soha nem haladja meg a 7 napot.
2015. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az is megszokott, hogy a tsbi miatt alig leszel kepes orgazmusra. Allando hivelygombad lesz.koromgombad. N" - Ezt viszont egyáltalán nem tapasztaltam.
2015. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, ez egyáltalán nem megszokott, sőt, elég nagy probléma, remélhetőleg nem tűrted a dolgot, hanem abbahagytad/váltottál, konzultálva a nőgyógyásszal. Amit én szedek, annak pl. nincsenek is ilyen mellékhatásai (mármint konkrétan nincsenek leírva se, hogy lenne ilyen).
2015. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. 3 eve nem szedek foggatlot es soha tobbe nem is fogok. Az orvosok meg egy eletre eljatszottak a bizalmam. Azota ugy vagyok vele, hogy a baratom vagy elfogadja, h gumit hasznalunk vagy nezek rgy masik pasit. A mostani orul a guminak. Meg a foggatlo kockara tette az egeszsegem. Es azt is, hogy valaha is lehessen sajat termeszetes uton fogant gyerekem.


Egy eletre megbantam, hogy szedtem foggatlot. Ez volt eletem legnagyobb hibaja. Ugy tobkretette a hormonrendszerem, hogy nem tudom, hogy lehet-e gyerekem.

2015. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 8/8 Időpont ma 19:58 - Jó, de ez a te egyedi eseted, és egyáltalán nem általános.
2015. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!