Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék egy negyedik gyereke...

Szeretnék egy negyedik gyereket. Ez tényleg butaság? Akiknekv4 van vagy 4en voltak-vannak testvérek írjanak az életükről kicsit.

Figyelt kérdés
Mindig is 4 gyereket akartam.most van 3 gyönyörű ségem.de sokat játszom a gondolat tál, mi lenne ha lenne még egy. Persze, biztos nem egyszerű...de mégis szeretném. Csak hát erről apát is még kéne győzni....szerinte anyagilag nem fér bele...szerintem még ez nem pénz kérdése....
2018. márc. 20. 14:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
úgy látom, csak én vagyok lepontozva, meg a sajt. pénzéhesek, nyomjátok csak. ill bocs, ez csak 1 degenerált lehet.
2018. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
Ne izgasd magad, van itt 15-20 agyament, se kutyájuk, se gyerekük. Abban élik ki magukat hogy lepontozhatnak. Nézd meg, ugyan azok a nevek. Már aki felvállalja. A többi meg sunyít. Múltkor még azt is lepontozták, mi a kedvenc színed. Betegek, valakinek valami baja van, tanácsot nem tudnak adni(mert eszük, ötletük, netán tapasztalatuk, alig)csak úgy odavágják-költözz el. Mintha ez csak annyiból álna, hogy lemész a kapu alá, fogsz egy kulcsot, megnézed melyik lakást nyitja-és becuccolsz. Én sajnálom őket. Lelki nyomorékok.
2018. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
rajtuk múlna, lenne minuszos pontozás is. de 0 alá nem tud menni. mennyire fájhat ez nekik:-)))))
2018. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
17%
Na és hol van a kérdező? Egy ilyen kérdés után,-ha nem troll-regálni szoktak. Megköszönik a biztatást, vagy megpróbálják meggyőzni a kétkedőket. Miért nincs itt? Mert trollkodik, hogy legyen kit lepontozni. Szánalmas.
2018. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
21%
igaz. és annak a legmagasabb a pontja, aki a pénzre hivatkozik. sztem ennek nincs is gyereke. hahahhahahaaa
2018. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
2 gyerekem van, hiába hahotázol. És igen, fontos a pénz a mai világban. Szeretném, ha nem szenvednének semmiben se hátrányt, különórák, fejlesztések, vitaminok, nyaralások, megfelelő ruházat és még sorolhatnám. És az sem árt, ha van egy jó kocsi, amivel lehet őket vinni ide oda. Van egy megfelelő otthonuk is és később valamivel el lehet őket indítani az életben, ha mással nem is, de a diplomáig legalább segíteni. Manapság 4 gyereket tisztességgel felnevelni nem kevés pénz. Milyen életformáról beszélsz te megfelelő anyagi háttér nélkül?
2018. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%
jó lesz ha a gyerekeid lediplomáznak. Megtanítanak szöveget értelmezni. Arról beszélünk, hogy aki lepontoz annak, vagy a kérdezőnek(mert ő is gyanús)nincs is gyereke. Ha rólad lenne szó, akkor nem ennek-hanem annak lett volna írva. Te vagy az akinek a gyerekei olyan egyetemre járnak amit nem szeretnek? Csak mert a szüleik szerint akinek nincs diplomája, az már nem is ember?
2018. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
63%
Én is lepontoztalak, úgyhogy nem kell szöveget értelmeznem. Nem szoktam lepontozni, viszont nálad a stílusod miatt megtettem. Kicsik a gyerekeim, hiába próbálsz gúnyolódni. Van a csoportban pár 4-5 gyerekes nem c típusú család a te felfogásoddal és látom a gyerekeink élete közt a különbséget és nem hinném, hogy boldogabbak, sőt.
2018. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
Boldog vagyok hogy sikerült neked örömet szereznem. Ezt is lepontozhatod.
2018. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%
Köszönöm, örülök, hogy örülsz.
2018. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!