Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék egy negyedik gyereke...

Szeretnék egy negyedik gyereket. Ez tényleg butaság? Akiknekv4 van vagy 4en voltak-vannak testvérek írjanak az életükről kicsit.

Figyelt kérdés
Mindig is 4 gyereket akartam.most van 3 gyönyörű ségem.de sokat játszom a gondolat tál, mi lenne ha lenne még egy. Persze, biztos nem egyszerű...de mégis szeretném. Csak hát erről apát is még kéne győzni....szerinte anyagilag nem fér bele...szerintem még ez nem pénz kérdése....
2018. márc. 20. 14:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%
Még egy apróság. "én is lepontoztalak". Rosszul fogalmazol, csak te pontoztál le. Azt meg nem árulom el, honnan tudom. Találd ki.
2018. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
Itt buktad, én is lepontoztalak
2018. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
18%

És szerinted anyagilag belefér?

Mindenkinek van saját külön szobája pl?


Én el nem tudom képzelni hogy ennyi gyerekem legyen. Minek?!


De van az a réteg aki 3-4et nevel egy másfél szobás lakásban, ha nekik így jó akkor csinálják.

Aztán van az a réteg is, aki vígan szül ennyit a havi 100e adókedvezményért, vagy azért hogy fő állású szülőként otthon tudjon maradni.

Nekem egyik sem jön be. Nem az az életem célja hogy minél több kölyköt felneveljek.

2018. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hű....hát nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek aki írt! Tényleg!az anyagiakról:egy 3 szobás nagy konyhás,nagy étkezős családi házunk van (és van még két pici helység,de inkább gardrónak és nappalibak alkalmasak).udvar 1200 nm2.külön szobájuk nem valószínű, hogy lesz.de 2esével megoldható az elhelyezés nagyobb korukban is.a ziskoláztatás,öltöztetés....na az biztos nem egyszerű, de bízom benne,hogy egy gyermek nek nem csak anyagi értelemben vett dolgokra,tálálékokra van szükség e, hanem lelki, mentális, értelmi fejlődésüket elősegítő nevelésre,amit tőlünk,itt ebben a családban megtudunk adni.és az se baj szerintem, ha megtanulják, hogy igenis nekik is tenni kell azért, hogy egy bizonyos élet színvonalon élhessenek.én se kaptam semmit az élet indulásomkor, mégis eljutottam valahová.....de ez most más téma....de persze nem egyszerű és ennek egy családi döntés nek kell lennie
2018. márc. 22. 05:47
 25/26 anonim ***** válasza:
57%
Négyen vagyunk testvérek, tisztességesen felneveltek minket a szüleink. A tisztességes alatt azt értem, hogy kaptunk anyai, apai mintát, szeretetben, békességben nőttünk fel. Egy gyerek nem attól lesz boldog, hogy külföldön nyaraltatod, minden hónapban új ruhát kap és beiratod még a 12. különórára is, tévedés.
2018. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nem butaság. Életed végéig nem kell fizetned személyi jövedelemadót ráadásul a nagycsaládosok autóvásárlási programjának köszönhetően 2 és fél millió forint vissza nem térítendő támogatást ad a kormány az új, 7 személyes autókra. Szerintem ezek után nem kérdés, hogy jöjjön-e a negyedik poronty! Sok boldogságot!
2019. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!