Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar ra példa valakinél...

Bee88 kérdése:

Volt mar ra példa valakinél hogy a teszt negatívat mutatott a ciklus is meg volt semmi tünete nem volt de meg is terhes lett?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam már olyat aki azt mondta észre se vette hogy terhes nálam meg a 3 hónap alatt csak röppentek a kilók felfelé . El gondolkodtatott a tény mi van ha meg is .
2018. márc. 25. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha terhes is lennél, az első három hónapban szezámmag majd babszem nagyságú a gyerek, nem ilyenkor jonnek a kilók. Talán inkább nem kellene annyit enni.
2018. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán nem eszek annyit és talán azért kérdeztem meg mert ismétlem hallottam már olyat aki terhes volt . De a paraszt meg jegyzések re nem vagyok kiváncsi ! És talán nem tegnap kezdődött a dolog pár hónapja mint mondtam is .
2018. márc. 26. 00:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt nem hízol, hanem a magzat nő, vele együtt pedig a méhed és a hasad. Sokan inkább fogynak először a rosszullétek miatt.

Másrészt: ha van észrevehető tünet, mint pl. a hízás, akkor már nincs is tünet nélkül. Ugye?

De nyugi, nem vagy terhes.

2018. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha nem sokat eszel megis feljottek a kilok akkor talan hormonproblemad van,de terhesz tuti nem vagy.
2018. márc. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen bármennyire is szerettem volna. Egy esetben jöttek fel a kilók megszokott evésmennyiség mellett, mikor kidetült a pco+ir-en. Azután életmódváltással azok a bizonyos kilók le is mentek, és utána már terhes lettem. Sajnálom, de ez sokkal valószínűbb. :(
2018. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem . Akkor meg próbálok élet módot váltani, talán helyre jönnek a dolgok . Köszönöm .
2018. márc. 27. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, egyszerre nem történt meg velem, de nekem az első teszt nem mutatta ki a terhességet. Bár a terhesség első jele a menstruáció elmaradása, volt olyan ismerős, aki tabletta mellett esett teherbe. És mivel nem tudott róla, szedte tovább a tablettát és volt vérzése is.

Hirtelen súlynövekedésnél pajzsmirigy alulműködésre is lehet gondolni, de nem igaz, hogy a terhesség elején mindenki fogy. A menzesz előtt sokan híznak pár kilót a megnövekedett vízvisszatartás miatt, amivel a szervezet a terhességre készül. Persze, hogy jelenthet pár kg plusz terhességet is.

2018. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már 4 -ik napja késik nem tudom hogy korai a tesztet meg venni , vagy várjak még vele ?
2018. márc. 30. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!