Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy jön a baba?

Lehet, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Párommal az utolsó menstruációm harmadik napján együtt voltunk (védekezés nélkül), majd rá egy napra el is múlt a menstruációm, pedig hosszabb ideig szokott tartani. Ezt követően még kétszer voltunk együtt védekezés nélkül, egyszer a ciklus hetedik napján, egyszer pedig a nyolcadikon. Jövőhéten kedden, vagy szerdán kellene(?) megjönnie. Pár napja érzékenyebbek a melleim, sőt, picit teltebbek is, többet kell pisilnem, többször fáj a fejem, néha alhasi fájdalmaim is vannak és puffadt a hasam. Tudom, hogy ez lehet pms vagy felfázás is, de van rá esély, hogy baba legyen a dologban?

2016. márc. 29. 10:41
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy előtte szinte csak 2-3 naponta tudtam wc-re menni, most viszont naponta többször is megy a hasam is.
2016. márc. 29. 10:46
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem lát beléd. Az esély ott van, mivel védekezés nélkül voltatok együtt. Ha majd késik, vegyél tesztet.
2016. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
20%
Ha a kuki bejön a mufflonba előbb utóbb mást is hagy ott bent :D
2016. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Most pont ez a kérdés, hogy előbb vagy utóbb lesz e..:)

Ezt a senki sem lát belém témát pedig nem értem, normálisan tettem fel a kérdést, bőven elég lett volna rá annyi akkor, hogy "esélyes..."

2016. márc. 29. 11:05
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Persze, lehetsz terhes, bár szerintem korai tüneteket érezned még...tesztelj, a 8. ciklusnap +14 napon, akkor már szinte biztosan mutatja a teszt, ha terhes vagy. (ha jól értem, akkor voltatok együtt utoljára...)
2016. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
37%

Senki nem tudja megmondani, h elobb vagy utobb lesz e baba es ez, pont azert van, amit mar valaki irt is, mi nem latunk beled...


De nem a legeselyesebb napokon voltatok egyutt, plusz koriaik meg azok a tunetek, de ettol meg lehet baba, ha kesik tesztelj, ennyi, ennel pontosabb valaszt nem tud senki adni a kerdesedre, hiaba tetted fel normalisan...

Csak ezt nem ertem, h ezt magadtol fejtorest okozott volna kitalani??

2016. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Igen, jól értetted! Külön köszönöm a normális választ! Kíváncsian várok egyelőre
2016. márc. 29. 12:06
 8/36 A kérdező kommentje:
Magamtól is tudom, hogy amennyiben késik tesztelnem kell, nem tudom miért kell (számomra) lekezelően válaszolni ettől független. Én megértem, hogy senki nem lát belém, nagyon jól tudom, hogy a legbiztosabb a kimaradó/késő menzesz, csupán szerettem volna megtudni, hogy van e valaki, aki hasonlóan esett teherbe, illetve, hogy van e esély egy picire.
2016. márc. 29. 12:10
 9/36 anonim ***** válasza:
Kb nekem is ugyan ezek voltak csak én lázas is voltam meg felfazas stb! Azt hittük az miatt késik és mikor mar nőgyógyász hoz mentem mar 11hetes voltam.
2016. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Mikorra várjátok a picit?:)


Jut eszembe, azt is elfelejtettem hozzátenni, hogy 21 napos a ciklusom

2016. márc. 29. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!