Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatos nedvesség érzés,...

Folyamatos nedvesség érzés, utal ez valamire?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban vágtunk bele a babaprojektbe , március 7.én jött meg 5napig tartott èvek óta vezetek menstruacios naptárat , általában pontosan jön meg igy nagy valószínűséggel 19-22között voltak termékeny napjaim.

Kb egy hete (20-21óta) , folyamatosan nedvesnek érzem magam odalent egesz nap , sem szine sem szaga nincs tehát gondolom nem fertőzés , mára már enyhén csillapodott. Eddig nem tapasztaltam ilyet. Ezért lennék kiváncsi utal e ez valamire ?

Köszönöm előre is a válaszokat



2018. márc. 27. 00:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem utal semmire, ez normalis. Valoszinuleg mindig ez van csak most jobban figyelsz a testedre. Ennyi ido alatt ha a 19-22-t nezzuk nem tortenhetett semmi olyan amit erezhetnel. Felesleges is a kerdesed,itt senki nem fogja tudni neked megmondani,hogy sikerult-e teherbe esned vagy sem. Ido kell mire a petesejt megtermekenyul majd beagyazodik es azt ugy se fogod erezni es meg a tesztelesre se jott el az ido. A gorcsosseg(ha erre gondolsz szinte mindig hogy terhes vagy-e) pedig tipikusan olyan dolog ami gatolja,hogy teherbe ess. Olvass szulestorteneteket. Egy csomoan irtak,hogy mikor mar elengedtek a dolgot akkor lettek terhesek. Na vajon miert? Mert elmult a gorcsosseguk.
2018. márc. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

Semmire nem utal, csak arra, hogy minden rezdülésre felkapod a fejed hogy uhh ez új, ez nem volt, megkérdezem hátha másnak ez babát jelzett. :)

Holott eddig is volt, csak nem vetted észre. És hidd el, most jönnek a szurkák majd, meg a megszédülések és a fáradtságérzet :) Mindet érzékélni fogod és mindnél azt fogod gondolni hogy ez eddig nem volt

2018. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) természetesen jobban figyelek magamra de ilyen még tényleg nem volt velem :)
2018. márc. 27. 08:01
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Minden kisbabara vagyo ezt mondja,hogy ilyen meg nem volt. Kozben volt csak magadba beszeled. :D Hidd el hogy az egvilagon semmit nem jelent,de ha tenyleg nem volt eddig akkor se jelent semmit ugyhogy megint csak mindegy.
2018. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi februàrban àlltunk neki a babaprojektnek, Nekem is egyhétig ilyen nedvességérzésem volt, folyamatosan futottam a mosdóba, mert azt hittem megjött.. de nem. Két hete késik a mesim, de ez a nedvesség is elmúlt màr. Türelmesen kell vàrnunk és meglàtjuk mi lesz🙂
2018. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) tudom még korai , ilyenkor még nincs tünete általában , ez az egyetlen dolog ami fura volt számomra

( eskü nem volt még hasonló se.) de lehet nem jelent semmit :) 4.én kell megjönnie remelem nem fog 😀

2018. márc. 27. 10:48
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó , teszteltél már ?:)
2018. márc. 27. 10:49
 8/19 anonim ***** válasza:
Még nem, ma fogok venni este tesztet.
2018. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok !!:)
2018. márc. 27. 10:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Köszi, majd írd meg mi lett, kívàncsi vagyok🙂
2018. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!