Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan számoljátok a ciklus...

Honnan számoljátok a ciklus elsö napját? Barnázástól vagy az élénkpiros vértöl?

Figyelt kérdés

Biztos bugyuta kérdés de ha pl szombaton barnázni kedztem, vasárnap lett élénk piros vér, akkor most mikor is volt az elsö ciklusnapom?


Bocsi de kérdésért.


2018. márc. 28. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Vasárnap, dokim mondta hogy csak a piros vér jelent menstruációt.
2018. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekem rögtön élénkpiros de van mikor délután megjön és elég gyenge, én akkor is csak másnaptól számolom. Ha reggel jön meg de eleinte gyenge, később normális, akkor aznaptól.

A helyedben vasárnaptól számolnám.

2018. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jó hogy van aki nem felejt el ilyent az orvosától megkérdezni. Sose jutnak eszembe az ilyen kérdések. Köszönöm, akkor jól gondoltam. :)
2018. márc. 28. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi központ álláspontja szerint mennyiségtől függetlenül onnét számítjuk amikor a piros ver megjelenik, tehát a barnazas nem számít. Ha a piros ver négy óra előtt jelenik meg az a ciklus első napja, ha utána akkor az a nap a nulladik nap és a következő nap az első.
2018. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!