Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a jövő héten?...

Ki nem várja a jövő héten? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudom nem első ilyen kérdés, de jó lenne egy kis támogatás sorstársaktól :) Rólam annyit, hogy 1 éve próbálkozunk ez az első clostis ciklusom kaptam tüszőrepesztőt is. Jövő hét szerdára nem várom, de olyan hosszú ez a várakozás...

2018. márc. 29. 16:07
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Sajnálom hogy most nem jött össze,de ne adjátok fel a reményt!A jövő hónap talán a ti hónapotok lesz ;)

Nekem még azóta sem jött meg,immár 16.napja (de lehet nekem a pajzsmirigyem okozza,hiába szedem rá a gyógyszert)

11#-es voltam

2018. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Köszi 11-es nem adom fel csak nagyon nehéz, de menni kell előre ma megyek dokihoz kapok megint clostit meg megyek kineziológushoz kicsit a lelkem is rendbe tudjam tenni! 😊 Neked nagyon drukkolok, hogy baba legyen! 😊 Sok erőt, kitartást mindenkinek! Jönni fog úgyis! 😊😘
2018. ápr. 5. 10:12
 53/54 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon örülök hogy nem adod fel,és mész előre az úton :)

Ha gondolod és beszélgetni szeretnél,írjál rám nyugodtan privátban;)

2018. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott: mielőtt a kisfiunk összejött volna, elkezdtük inni a Babaváró teacsomag teáit, nagyon jók, nem olcsó, de nekünk bejött (bővebben: Györgytea).
2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!