Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a jövő héten?...

Ki nem várja a jövő héten? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudom nem első ilyen kérdés, de jó lenne egy kis támogatás sorstársaktól :) Rólam annyit, hogy 1 éve próbálkozunk ez az első clostis ciklusom kaptam tüszőrepesztőt is. Jövő hét szerdára nem várom, de olyan hosszú ez a várakozás...

2018. márc. 29. 16:07
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, mert nem vagyok orvos, csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Anyósom azt mondta, hogy neki volt két méhen kívüli terhessége és mindkettő rettenetes, görcsös fájdalommal járt. Nekem volt nemrég spontán vetélésem, amikor a 6. héten hcg-szintet néztek és az nagyon alacsony volt, aztán még várni kellett egy hetet, de közben elmentem egy másik dokihoz, aki utrogestant adott, akkor még mindig pozitív volt a teszt, de uh-n nem látszott semmi, nem sokkal utána jött a darabos vérzés. Remélem, ez nálad nem a vetélés jele, menj el mielőbb dokihoz.
2018. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

#22 meg mindig.

Voltam dokinal.

Holnap mennem kell reggel 7re a nögyogyaszati osztalyra vizeletmintával. És kiderül bekell e fekudnom vagy sem. Nem tudta a doki moegmondani most hogy spontan korai vetelesem van vagy mehenkivülim. 😭😭😭😭😭

2018. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

11#vagyok

Még mindig nem jött meg!

Ma ismét teszteltem és az is negatív lett!

Egyre többször van hányingerem!

2018. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Drukkolok, kedves 11-es és 22-es, hátha baba lesz ill. megmarad!


Én ma vagyok a 12. dpo-n, a tesztem egyértelműen negatív.


Kedves kérdező, veled mi lett?

2018. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

#22es vagyok.

Nem hiszem hogy barmi is lesz mar nalam. Az endometrium is csak 6mm. A hőm is leesett 36.4re.Nem latott semmit.. de muszaly bemennem hogy kizarjak a mehenkivulit is.

2018. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Kedves 44 es válaszoló! :) ma vagyok a 11. Dpo- n ma kezdődött volna a menstruációm is nem jött meg, de sajnos enyhén barnázom délelőtt csináltam 10-es érzékenységű tesztet ami negatív lett szóval szerintem sajnos a closti tüszőrepesztő kombó se segített eddig. :( Annyit csinált, hogy később volt peteérésem, mint normál ciklusban. 22-es remélem minden rendben veled!
2018. ápr. 3. 17:43
 47/54 anonim ***** válasza:

22es vagyok.


Mára le esett 36.4re a hőm. Ugyhogy itt mar szerintem sincs semmi. De vérzek és nagyon szur a hasam alja. UHn nem latnak semmit,3 orvosnál voltam ma. A pozitiv tesztek ellenere sem. Azt mondtak vagy vetélés volt vagy méhen kivüli lesz. Vettek vért majd kiderül. De en nem gyanakszom mehenkivülire mivel le esett a hőm. Gondolom ilyenkor is magasan marad ha mehen kivul van. Nem?

Ideges vagyok kicsit...

2018. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, méhenkívülinél magas marad a hő, igen. Írj majd, hogy mit mondtak a dokik!
2018. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok sajnos ma reggelre megjött. Teljesen összetörtem annyira bíztam a clostiba, hogy most sikerül. Nem tudom hogy lépjek túl. Lehet szakemberhez kéne fordulnom nagyon megvisel ez az egész lelkileg :(
2018. ápr. 4. 08:56
 50/54 anonim ***** válasza:
Sajnálom, együttérzek. Sajnos úgy néz ki, nekünk se sikerült most, mintha kezdenék vérezni, a teszt a negatív. 😕
2018. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!