Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a jövő héten?...

Ki nem várja a jövő héten? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudom nem első ilyen kérdés, de jó lenne egy kis támogatás sorstársaktól :) Rólam annyit, hogy 1 éve próbálkozunk ez az első clostis ciklusom kaptam tüszőrepesztőt is. Jövő hét szerdára nem várom, de olyan hosszú ez a várakozás...

2018. márc. 29. 16:07
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Igen sajnos már 1 éve nem jön össze. Csak ez a borzasztó várakozás van minden hónapban, de próbálok azért pozitív maradni és nem totálisan rágörcsölni a dologra. :) Bízom az orvosomban szerinte a closti+ tüszőrepesztő injekciós kombináció eredményt hoz. :) Hisz mint kiderült eddig nem volt rendes peteérésem, ebbe a hónapba viszont a dokim szerint tökéletes volt. Úgyhogy most már csak pihennem és várnom kell. :)
2018. márc. 30. 13:49
 22/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Ha nem gond jönnék én is.

Én 27.ére nem vártam. Nem is jött. Van 2 pozitiv tesztem.

Csütörtökön voltam az orvosomnál..előzöleg mar hivtam mivel 2hete barnásvéres folyásom van. Megmutattam neki a teszteket. Megerősitette hogy pozitiv. De Uhn persze semmi nem látszott. Ezt gondoltam is. Adott egy gyogyszert. DICYNONE a neve. Vérzéscsillapitó. De az van rajt hogy 1.3hónapban nem szedhető. Mi van ha van valami és ezzel ártok neki? De a doki csak tudja mit kell szedjek. Kicsit tartok de beszedem. Holnap csinálok egy tesztet mert a mai nagyon gyenge volt. Valaki ismeri az Intimed Pregnancy-t? Jo HCG teszt? Mert az exepil meg az expect pozitiv ez meg negativ lett.. Bocsi hogy hosszura sikeredett.

2018. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

Helló.

Ha nem gond jönnék én is. 20.-ra nem vártam azóta semmi.Nekem is volt egy negatív tesztem,de a tünetek meg jelenkeznek.Őszintén nem tudom ,sikerült vagy sem

2018. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Köszi szépen nektek! Nekem semmi tünetem nincs, az normális? Oké, néha felfordul a gyomrom, és szédülök, de más nincs. Cicim néha fáj csak.
2018. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Ja, 1-es voltam
2018. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
23-as szerintem lassan tesztelhetsz újra elég sokat késett már! Szorítok hogy két csíkos legyen! :)
2018. márc. 31. 08:09
 27/54 A kérdező kommentje:
1-es szerintem ( bár még nem voltam terhes csak azok alapján amiket olvastam) ennyire az elején nem baj ha nincsenek tünetek, valószínűleg később jelentkeznek. Én is írtam hogy semmi tünetem na tegnap óta folyamatosan fáj a fejem meg szédülök. Amúgy nem vagyok fejfájós. Olvastam akár a fejfájás is lehet tünet hát nem tudom szerintetek?
2018. márc. 31. 08:14
 28/54 anonim ***** válasza:

Kérdező mikorra is nem várod? Mikor akarsz teaztelni?

Nekem szédüléssel indult most ez! :)))

Drukkolok!!!

2018. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Hogy pontos legyek keddre nem várom szerdán szeretnék tesztelni :)
2018. márc. 31. 08:31
 30/54 anonim ***** válasza:
#22-es: Meddig kell szedned a gyógyszert? Nem értem, miért nem Utrogestant kaptál, a helyedben elmennék egy másik dokihoz, egy hét múlva. Ennyi idős terhesség persze hogy nem látszik uh-n. Teszteltél azóta?
2018. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!