Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek a nemvárt...

Van olyan, akinek a nemvárt előtt nem mutatta a teszt a terhességet, hanem tényleg csak utána?

Figyelt kérdés

Elvileg szerdára nem vártam, de aznap reggel negatívat teszteltem, aztán másnap is. De nem jött meg azóta sem. Egy gyerekem már van, őt az aktuális menzesz előtt 2 nappal már mutatta a teszt, úgyhogy én el is könyveltem, hogy akkor itt nincs baba, de mivel még mindig nem jött meg, és jele sincs, lehet, hogy mégis van.

Én itt mindig azt olvasom, hogy milyen hamar kimutatta a teszt mindenkinek, van olyan, akinek tényleg csak a nemvárt után, pedig tesztelt előtte is?


2018. márc. 30. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen nekem. Egy hét késés után lett pozitív a terhességi teszt.
2018. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem most 25.én kellett volna megjönni. 2 nappal utána reggeli teszt is borzasztó halvány lett. De szerencsére nem jött meg,és jele sincs. Ünnepek után csinálok mégegyet,annak már erősnek kell lennie.
2018. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első babánál nemvárt utan 4 nappal mutatta ki.

Második babánál nemvárt előtt 4 nappal mutatta.

2018. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nekem nemvárt előtt kimutatta a teszt 4 nappal, majd a nemvárt napján is csinaltam, de akkor már nagyon erős 2 csík volt.

6 hkm

2018. márc. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát így 3 nappal később is negatív, én kezdek erről letenni :(
2018. márc. 31. 07:13
 6/13 anonim ***** válasza:

6. nap reggel volt először halvány pozitív.

Most két éves a nagyfiú. :)

2018. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7. nap késés után lett extra halvány :)
2018. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap kesessel lett epp hogy lathato valami.
2018. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap utan lett szemmel alig láthatóan halvány csík.
2018. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És nektek a peteérés napja tuti? Nekem már gyanús, hogy azt gondoltam rosszul, és nem is akkor volt, amikor gondoltam, ezért nem jön meg.
2018. márc. 31. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!